Předchozí produkt Villeroy & Boch Grand Royal sklenice na bílé víno, 0,29 l Následující produkt Villeroy & Boch Grand Royal sklenice na vodu, 0,39 l

Informace o produktu

Villeroy & Boch Grand Royal sklenice na šampaňské, flétna, 0,23 l

Krásná flétna na šampaňské Grand Royal patří k luxusní kolekci skla německé značky VIlleroy & Boch. Sklenice z křišťálového skla je během výroby ručně foukána a ručně broušena. Na každém jednotlivém kousku z kolekce se odráží dlouholeté zkušenosti sklářských mistrů a jejich láska i k sebemenším detailům. Křišťálové sklo Grand Royal se hodí pro zvláštní příležitosti. Na slavnostní tabuli bude přitahovat pozornost svými pečlivě vybroušenými hranami. Dokonale souzní s luxusními kolekcemi porcelánu jako je např. Quinsai Garden, La Classica Contura či La Classica Nuova.

 

  • Luxusní kolekce skla Grand Royal od VIlleroy & Boch
  • Vyrobená z vysoce odolného křišťálového skla
  • Netoxické oxidy kovů dodávají průzračnost a lesk
  • Ruční výroba s vysokou kvalitou zpracování
  • Pečlivá kontrola ve všech fázích výroby
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Objem sklenice 0,23 l, výška 23,9 cm

 

Křišťálové sklo Villeroy & Boch

Bezolovnatý křišťál, též známý jako křišťálové sklo, se vyznačuje vysokou průzračností s jemně modrým odstínem. Intenzita samotné průzračnosti se odvíjí od podílu kovových oxidů, čím je vyšší, tím je sklo průhlednější a má vyšší lesk. V bezolovnatém křišťálu najdeme podíl 1–­7 % netoxických oxidů kovu, jako je oxid barnatý nebo oxid zinečnatý. Celkové složení směsi křemenného písku, sody, uhličitanu draselného, vápence a oxidů kovu umožňuje skleněným produktům vyšší odolnost vůči popraskání. Proto se nebojte mýt nádobí v myčce.

Podobné produkty Villeroy & Boch Grand Royal sklenice na šampaňské, flétna, 0,23 l

Villeroy & Boch Grand Royal karafa na whisky, 0,7 l Villeroy & Boch
4 175,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch Grand Royal dekantér na víno, 0,75 l Villeroy & Boch
3 875,-

Dodání 2 - 4 týdnů