Předchozí produkt Villeroy & Boch Boston Coloured Smoke sklenice na pivo, 0,40 l Následující produkt Villeroy & Boch Purismo Specials sklenice na destiláty, 0,08 l

Informace o produktu

Staub naběračka děrovaná silikonová, s dřevěnou rukojetí, délka 31 cm

Děrovanou podběračkunaběračku s dírkami využijete například pro vysvobození usmažených chipsů či hranolků ze žhavého oleje nebo pro vybírání uvařených knedlíků či noků z hrnce. Příjde vám vhod i při vyndavání zeleniny či masa z vývaru.

V jednoduchosti je krása

Nová, designově velmi zdařilá řada kuchyňského náčiní, kterou využijete nejen ve své domácí kuchyni, ale také při grilování,se bude krásně  vyjímat také ve venkovních kuchyních, na chatách a chalupách. 
Dokonale v sobě spojuje rustikální prvky, přírodní i moderní materiály.  

Funkční, ergonomická a esteticky zdařilá konstrukce celé řady kuchyňských pomocníků harmonicky doplňuje ostatní výrobky firmy Staub, jak v kuchyni, tak i na vašem stole. Silikonový povrch náčiní, je vyroben z velmi kvalitního, vysoce odolného a přitom jemného materiálu, který je vhodný pro smaltované a nepřilnavé povrchyRukojeť je zhotovena z masivního, tvrdého dřeva exotické akácie, stromu rostoucího v Austráli a Africe, jehož dřevo se vyznačuje vysokým, přirozeným leskem. Vzhledem k přírodně ošetřenému masivnímu dřevu, ze kterého jsou horní části rukojetí, je výrobcem doporučenopouze ruční mytí.

5+1 plus kuchyňského náčiní Staub

  • masivní rukojeť z akácie
  • možnost zavěšení
  • délka 31 cm
  • matná černá silikonová hlavice, Ø 9,4 cm
  • tepelná odolnost silikonu do 220 °C
  • navrženo designovým studiem firmy Staub

Doporučujeme dokoupit

Podobné produkty Staub naběračka děrovaná silikonová, s dřevěnou rukojetí, 31 cm

Články o produktu