Předchozí produkt Toustovač Smeg 50´s Retro Style, 4x4, pastelově zelený Následující produkt Duspiva kuchyňské prkénko špalíkové ořech, 43 x 34 cm

Informace o produktu

Smeg strojek na těstoviny – tvarovací válečky na těstoviny

Sada tří kovových pochromovaných nástrojů pro přípravu domácích těstovin: váleček na vytvoření plátů těsta a 2 nástavce, jeden na krájení širokých a dlouhých nudlí fettuccine a druhý na tvoření o něco užších a kratších nudlí tagliatelle

Doplňkové příslušenství k robotům Smeg 50´s Retro style, připojované přes zdířku, kompatibilní se všemi typy těchto robotů (SMF01, SMF03 a roboty z kolekce Sicily is my love).

Sada obsahuje:

  • strojek na rozvalování těsta  
  • dva kráječe na těstoviny
  • čisticí šteteček

Sada je navržena k výrobě hladkých, dlouhých nebo kratších nudlí různé tloušťky. Nejdříve pomocí strojku na rozvalování těsta vyrobíte těsto o požadované tloušťce, kterou si sami snadno zvolíte z 8 přednastavených možností. Pak použijetejeden z kráječů – válečků a vyrobíte dokonalé domácí těstoviny. Případně těstoviny nerozkrájíte pomocí válečků, ale rozválené pláty můžete pomocí nože nebo kolečka upravit na lasaně.

 čistění a údržba:

Těsto nechte ve strojcích alespoň hodinu zaschnout, poté vydrolte a dočistětepřiloženým štětečkem. Případně použijte měkký hadřík nebo suchou utěrku, v žádném případě je však nestrkejte dovnitř válců. Nemyjte pod vodou a nikdy také nepoužívejte ostré škrabky nebo nože, mohou povrch válečků nenávratně poškodit. Alespoň 1 x za rok, respektive po každých 50 použitích lehce promažte minerálním olejem dle návodu.

Nezaměnitelný dotek SMEG – roboty 50´s Retro Style potěší oko, pohladí duši

  • Šperk vaší kuchyně – každý den se budete cítit jako šéfkuchař
  • Design a technologie – Excelentní provedení a nezaměnitelný styl
  • Preciznost a funkčnost– 10 rychlostí s pozvolným náběhem


Kuchyňské roboty Smeg 50´s Retro Style jsou k dispozici ve 3 barvách: krémové, černé a červené.

Ve stejné barvě jako kuchyňský robot můžete v Potten & Pannen-Staněk pořídit ještě Smeg mixér, rychlovarné konvice, lis na citrusy, toustovač na 2 nebo 4 plátky a pákový kávovar.

 

SMEG– jedinečnost tkví v detailu

Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Jejich kompaktní vzhled, promyšlený do posledního šroubku, upoutá na první pohled všechny ctitele kvalitního designu. Změní atmosféru každé místnosti, do které je umístíte, na hravě barevnou, plnou oblých linií, čistých, leč smyslných křivek a hřejivých vzpomínek. Tyto oblé kompaktní přístroje jsou určeny nejen pro všechny, kteří jako šéfkuchař kralují své kuchyni, ale i pro ty, co chtějí třeba jen občas použít opravdu krásné a přitom vysoce funkční zařízení s excelentním výkonem po všech stránkách.

Vítejte ve světě SMEG

Generacemi prověřené know how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla.  Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Módní elektro ikona

V roce 2012 se SMEG rozhodl etablovat i na trhu malých domácích spotřebičů. Společnost tedy oslovila dvojici z milánského studia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledek na sebe dal 2 roky čekat, ale stál za to. Kolekce malých domácích spotřebičů od doby svého uvedení na trh v roce 2014 sbírá jednu cenu za druhou. Tvarově vycházejí z roztomilého vintage designu 50. let, podobně jako veleúspěšné ledničky, ale přitom mají svůj vlastní, hravě elegantní styl. V roce 2017 na úspěšnou retro řadu navázala i barvami hýřící kolekce Sicily is my love, na jejímž barevném provedení se podepsalo excelentní návrhářské duo Dolce & Gabbana.

Podobné produkty Smeg strojek na těstoviny

KitchenAid keramická mísa 4,8l, Mermaid Lace KitchenAid
2 390,-

Dodání 3 - 6 týdnů

KitchenAid keramická mísa 4,8l, Pine and Berries KitchenAid
2 390,-

Dodání 3 - 6 týdnů

KitchenAid keramická mísa 4,8l, Embossed KitchenAid
2 390,-

Dodání 3 - 6 týdnů