Informace o produktu

Sambonet PVD Taste dezertní vidličky barvy zlata, 6 ks

Moderní kolekce příborů Sambonet je inspirovaná jemnými tvary a symetrií vodních kapek. Příbory jsou vyrobené z nerezové oceli 18/10 potažené technikou PVD barvou zlata. Jsou vhodné do myčky. Rukojeť samotných příborů je příjemná při úchopu a její konec se tvarem podobá právě vodní kapce. Nadšení, z příjemného designu potěší při každodenním používání i při slavnostních událostech.

Fyzikální depozice par neboli PVD

PVD je speciální technika, kterou se na nerezové příbory nanáší kovová vrstva o tloušťce 0,2 až 0,5 mikronů. Jedná se o vysoce ekologickou techniku potahování, která vyžaduje odpařování kovového zdroje ve vakuové komoře. Potahování dodá příborům nejen exkluzivní vzhled, ale také tvrdí samotnou ocel a optimalizuje její odolnost proti tření a korozi.

 

  • Nerezová ocel 18/10 potažená kovovou vrstvou
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Moderní a luxusní design

Podobné produkty Sambonet PVD Taste dezertní vidličky barvy zlata, 6 ks

Články o produktu

Valentýnské bezé Josefa Maršálka

Valentýnské bezé Josefa Maršálka

Geniální přeměna „obyčejných“ bílků na lehoučký moučník, který exkluzivně vypadá a stejně tak i chutná. Recept pro všechny vášnivé pekaře a pekařky.

Dokonalé tiramisu

Dokonalé tiramisu

Dovolená v Itálii je nejspíše ještě v nedohlednu, ale tuhle báječnou dobrotu, původem právě ze slunné Itálie, si podle receptu naší kolegyně Janky můžete připravit klidně už...