Předchozí produkt Rosenthal Far, Far, Closer talíř, Ø 26 cm, ruka L Následující produkt Jars Tourron servírovací mísa, 23 cm, Samoa

Informace o produktu

Rosenthal Far, Far, Closer jídelní talíř / talíř na zeď Ø 26 cm, motiv pravá ruka s postavičkami

Velký porcelánový talíř zdobí černě vyvedený motiv od mladého francouzského designera a  ilustrátora Morganna Lechata, který působí jako ze surrealistického snu: pravá lidská ruka, po které jako po skále šplhají drobné postavičky; ruka má na palci přivázáno lano, napnuté pro produkci provazochodce, který právě zahájil svou produkci...
Černomodře vyvedená kresba kontrastuje se sněhově bílou barvou porcelánu a výsledkem je silný umělecký vjem, něco mezi tetováním a karikaturou. Talíř je uzpůsoben i k pověšení na zeď, jako zdobný prvek ryze současného interiéru.

  • umělecká kolekce
  • vysoce jakostní porcelán
  • vhodný do myčky nádobí (šetrný mycí program do 55 °C)
  • průměr: 26 cm
  • vhodný do mikrovlnky

Rosenthal umělecká kolekce Far, Far, Closer s motivy odkazujícími na tetování.

Far, Far, Closer – aneb cesta do vlastního nitra

Motiv lidských rukou, doplněný větším či menším počtem postaviček je výrazným prvkem celé umělecké kolekce, stejně jako jednoduchou linkou vykreslené lidské tváře. Autor těchto emotivních ilustrací, mladý francouzský designér Morgann Lechat, podnikl tuto intimní cestu do nitra vlastní duše, do světa neznámého a přesto tak blízkého, aby nám vyprávěl své příběhy o potřebě dotyku a blízkosti, o jejich důležitosti pro sebe i ostatní.

Můžete si být jisti, že i jediný kousek kolekce zaručeně všechny zaujme a z vašeho stolování uděla naprosto výjimečný zážitek. Vyzkoušejte netradiční kombinace na vlastním stole nebo ozdobte svůj interiér skutečným eye catcherem.
Umělecká kolekce je tvořena talíři, šálky a miskami v různých velikostech, součástí je i originální váza, vyrobená v celosvětově limitované edici 100 kusů. 

Kdo je Morgann Lechat?

Francouzský designer a ilustrátor Morgann Lechat (* 1988) se realizuje v oblasti kreativního vedení, grafické práce a designu objektů, 3D kresby, návrhů oděvů a tetování. Vystudoval grafický design v Paříži a v Amiens ve Francii. Větši část svého života strávil v zahraničí (Kamerun, Austrálie, Francouzská Guiana). Po 6letém pobytu ve Varšavě nyní žije a pracuje v jihozápadní Francii a své dny dělí mezi osobní projekty a kreativní studio SAISONS, které spoluzaložil v roce 2018.

Umělecká kolekce Far, Far, Closer, autor návrhu Morgann Lechat.

 

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu už od roku 1879. Dáváte přednost inovativnímu, neobvyklému designu? Pak je nová umělecká kolekce Far, Far, Closer nebo loňská Cilla Marea navržena právě pro vás.

Far, Far, Closer

Kolekce Far, Far, Closer  podle návrhů designera a ilustrátora Morganna Lechata.

Cilla Marea

Kolekce Cilla Marea podle návrhů uměleckého tatéra Pietra Seddy.

Přes 140 let tradice

Jméno Rosenthal voní kvalitou i luxusem. V německém Selbu tuto dnes světově proslulou firmu založil tajný rada Philipp Rosenthal a hned v roce 1879 jí dal do vínku to nejlepší z tradice východoněmeckého centra porcelánu. Jeho syn vedl firmu až do 70. let dvacátého století a udělal z ní výjimečnou společnost, s níž spolupracovali přední výtvarníci, architekti a designéři – počínaje Versacem nebo Waltrem Gropie přes Konstantina Grcice až po třeba našeho Bořka Šípka. Rosenthal už od svého založení razí cestu výroby porcelánu výběrem prémiových materiálů, originálními formami a nevšedním dekorem.

Německá preciznost a špičkový design

Německá značka Rosenthal má za sebou úžasnou historii sahající až do roku 1879. Zosobňuje v sobě neustálou touhu po inovaci, tu nejvyšší kvalitu, špičkový design, hluboký smysl pro detail a sofistikované, perfektně řemeslné zpracování.

  • symbióza luxusu, kvality a krásy
  • nejlepší tradice světově proslulé firmy
  • designy vytvářené předními umělci
  • mimořádně kvalitní materiály

Podobné produkty Rosenthal Far, Far, Closer talíř, Ø 26 cm, ruka P

Články o produktu