Informace o produktu

Příprava tekutého těsta na lívance nebo palačinky nikdy nebylo snadnější. Nejen že díky praktické odměrce z vnitřní strany kameninové misky vidíte, kolik těsta připravíte, ale bude se vám snáze míchat díky zploštělým stranám misky a praktickému úchytu. Náklon nádoby vám umožní do těsta vmíchat daleko více vzduchu a učinit tak těsto nadýchanějším. Při přelévání tekutého těsta vám bude velkým pomocníkem nálevka.

  • Objem: 1 l
  • Rozměry: 20, 5 x 15 x 10,5 cm
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Mason Cash Innovative Kitchen

Kolekce kameninového nádobí Mason Cash přinese vaší kuchyni širokou škálu kuchyňských produktů, které budete milovat nejen pro jejich nádherný design, ale především pro chytré, multifunkční využití. Nad každým výrobkem se designéři zamysleli, aby plnil funkci nejen krásné dekorace, ale zvládal být víceúčelovým prvkem, který do vaší kuchyně přinese moderní vzhled a funkcionalitu.

Ikona britského designu

Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash

Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Innovative kitchen keramická odměrka, 1 l

Novinka
Emile Henry zadělávací mísa na těsto, 2,5 l Emile Henry
od 1 099,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, bleděmodrá, 2, l, Želva Mason Cash
759,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Mason Cash Mísa Nautical, šedá, 2,7 l, Krab Mason Cash
999,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Doporučujeme
Mason Cash Mísa Nautical, námořnická modrá, 4 l, Loď Mason Cash
1 295,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Články o produktu

Masopustní koblihy Josefa Maršálka

Masopustní koblihy Josefa Maršálka

Jednoduchý recept na domácí masopustní kobližky, krok za krokem. Něžné a nadýchané jako pírko, budete mít co dělat, abyste je nesnědli všechny sami a zbyly na vaše hosty.