Kariéra

Potten & Pannen – Staněk group, a.s. je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch.

Chcete s námi tančit v kuchyni a razit heslo, že úsměv je zadarmo? Připojte se k nám! Cílem společnosti Potten & Pannen - Staněk je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně - jsme kurátorem světových prémiových značek.

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

E-commerce Manager

V současné chvíli hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici E-commerce Manager, jehož / jejíž zodpovědností bude řízení kompletního firemního online prodeje. Hledáme osobnost, která se v oblasti E-commerce cítí jako ryba ve vodě a pomůže nám vytvořit funkční online obchod pro následujících 5 let.

Co bude Vaším úkolem?

  • Příprava online business plánu včetně investic a nákladů na jeho plnění
  • Odpovědnost za strategii e-shop produktů a online komerční aktivity
  • Rozvoj online prodejního prostředí/platformy a nástrojů směrem k mobilním systémům a aplikacím
  • Sledování a implementace trendů v online prodeji – platformy, software, zákaznické chování a potřeby, zákaznická a produktová data
  • Reporting online prodejů a jejich plánování, alokace potřebného zboží
  • Spolupráce při aktivním využívání online marketingových a bázových nástrojů jako např. SEO, PPC, Social Media, Email marketing
  • Udržování stávající mezinárodní působnosti e-shopu
  • Řízení dodavatelských agentur
  • Vedení E-commerce týmu, jeho rozvoj a rozšiřování
  • Spolupráce s kolegy z marketingu, produktu, zákaznické péče, retailu a logistiky

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost v oblasti E-commerce alespoň 5 let
  • Zkušenost se systémovou integrací e-shopu do ERP/CRM
  • Znalost B2C i B2B e-shopu výhodou
  • Znalost digitálního marketingu, web designu a analytických nástrojů
  • Zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti E-commerce
  • Znalost projektového řízení
  • Pozitivní osobnost s dobrým time managementem, systematičností a organizačními schopnostmi
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k pracovním úkolům, selský rozum a proaktivita
  • Znalost AJ slovem i písmem

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci pro společnost pohybující se již 28 let v oblasti prémiových produktů
  • Příležitost být u IT systémové integrace a posunout se v oblasti E-commerce zase o velký krok dále – dostanete prostor zcela vytvořit nový online obchod
  • Vysokou míra odpovědnosti a seberealizace v oboru
  • Účast na zahraničních jednáních, konferencích a veletrzích
  • Práci na plný úvazek s možností práce z domova
  • Možnost nástupu ihned
  • Kanceláře v obchodní zóně Čestlicích u Prahy (s bezproblémovým parkingem)

Pokud s námi toužíte tančit v kuchyni, odešlete Váš životopis naší HR managerce Heleně Fricové (kariera@pottenpannen.cz). #kitchenisfordancing