Kariéra

Potten & Pannen – Staněk group, a.s. je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch.

Chcete s námi tančit v kuchyni a razit heslo, že úsměv je zadarmo? Připojte se k nám! Cílem společnosti Potten & Pannen - Staněk je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně - jsme kurátorem světových prémiových značek.

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Senior Marketing Specialist

Co bude Vaším úkolem?

  • realizace B2C a B2B marketingových kampaní společnosti od jejich tvorby až po finální vyhodnocení a správu rozpočtu
  • návrh a zajištění aktivit pro generování návštěvnosti prodejen, e-shopů a sociálních účtů společnosti
  • podílení se na řízení zákaznické báze a jejím rozvoji, aktivní řešení akvizice nových zákazníků, lead management
  • zajišťování mediálního prostoru a generování nápadů pro spolupráci se značkami/produkty odpovídajícími naší DNA
  • spolupráce nejen napříč společností s produktovým a obchodním týmem, zákaznickým oddělením, ale i s externími lokálními a zahraničními dodavateli a agenturami
  • monitoring a implementace nových marketingových trendů, zákaznických potřeb, ale i například konkurenčních aktivit

Co od Vás očekáváme?

  • alespoň 3 roky zkušeností na podobné pozici z agentury nebo klienta
  • umíte realizovat 360°marketingové aktivity, kde PR, OOH, SoMe, emailing, nebo eventy vám nejsou cizí
  • pozitivní vztah k digitální komunikaci a médiím
  • schopnost řídit svěřené finanční zdroje
  • kreativní a inovativní myšlení, výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • cítíte se jako ryba ve vodě ve vyhledávání nových trendů a příležitostí (zákazníci, trh, technologie apod.)

Co nabízíme?

  • zajímavou a pestrou práci ve stabilní společnosti pohybující se na trhu již 28 let v oblasti prémiových produktů
  • profesní a osobní rozvoj, spolupráci na zajímavých projektech a nových procesech – vysoká míra odpovědnosti a seberealizace v daném oboru
  • budete součástí budování našeho brandu - Vaše práce bude vidět
  • práci na plný úvazek s možností občasné práce z domova
  • v neposlední řadě skvělou partu kolegů, kteří Vám podají pomocnou ruku a kteří chtějí věci posouvat dále
  • kanceláře v obchodní zóně Čestlicích u Prahy (výborně dostupné nejen z Prahy, ale i z okolí s bezproblémovým parkingem)

Hledáme osobnost s pozitivním přístupem k práci i životu, která s námi potáhne za jeden provaz. Pokud Vás naše nabídka zaujala a tím koho hledáme jste právě Vy, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Pokud s námi toužíte tančit v kuchyni, odešlete Váš životopis naší HR managerce Heleně Fricové (kariera@pottenpannen.cz). #kitchenisfordancing