Předchozí produkt Smeg ohřívač housek a topinek pro TSF01/TSF03 Následující produkt Villeroy & Boch Switch 3 Castell Dezertní talíř, 21 cm

Informace o produktu

Rosenthal Hutschenreuther 
Nora Spring Vibes hluboký talíř, průměr 24 cm

Talíř je vyroben z bílého porcelánu, zdobeného ilustrací kvítí, které najdete na rozkvetlé na jarní louce. Celkovou kompozici doplňují poletující čmelák a 2 motýli. Polévkový talíř o průměru 24 cm lze s úspěchem použít také na těstoviny nebo jako salátový talíř. Kromě těchto polévkových talířů je součástí kolekce i velký jídelní talíř, který je možno zakládat i jako klubový talíř, nebo používat jako servírovací a samozřejmě i  menší jídelní talíř, který lze použít i jako přílohový nebo pečivový.
Vyzkoušejte různé kombinace a sestavte si svou originální rozkvetlou louku na vlastním stole! I když se v této kolekci vysloveně nevyskytují velikonoční motivy, může být vaší inspirací pro dokonale a slavnostně prostřený stůl o Velikonocích 2020.

  • porcelán
  • díky speciální malbě pod glazuru vhodný do myčky nádobí
  • vhodný do mikrovlnné trouby
  • průměr: 24 cm

Kolekce Nora Spring Vibes = Zpátky do přírody!

Po celé jaro kvetoucí luční květiny jsou namíchány tak, že vždy obsáhnou celou barevnou škálu, takže na espresso šálku se modré zvonky harmonicky snoubí s fialovým jetelem a žlutým pryskyřníkem, zatímco třeba na misce si můžete prohlédnout dokonalou kombinaci modrých pomněnek a zvonků s červenofialovým jetelem a modrofialovou chrpou. Na porcelánu mléčně bílé barvy je luční kvítí velmi precizně vymalováno, květiny připomínají akvarelový obraz či vyobrazení v moderním herbáři. S novým dekorem jarní kolekce Nora Spring Vibes v podání firmy Hutschenreuther jdete zkrátka procházkou po právě kvetoucí louce, plné květů, bzučících čmeláků a létajících motýlů. I jedním hrnkem nebo šálkem jarní novinky roku 2020 Nora Spring Vibes si tak domů přivoláte jaro a s ním i pohodu a  snad i dobrou náladu.

Rosenthal = Synonymum kvality, snoubící se s elegancí

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu už od roku 1879. Stejně jako před lety i dnes Rosenthal vyvíjí svoje produkty jak pro náročné koncové zákazníky, tak i pro profesionální klientelu z restauračního a hotelového provozu. Všechny výrobky porcelánek Rosenthal vynikají výjimečnou formou, funkcí, kvalitou i zpracováním a představují synonymum prestižního „vyrobené v Německu“. Díky za design pravidelně oceňovaným výrobkům, trendy life-style kolekcím i  nadčasově elegantní klasice značka Rosenthal nestále zvyšuje laťku v oblasti nároků na originalitu, osobitost a individualitu v oblasti stolování a bytového designu.

Doporučujeme dokoupit

Novinka
Talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 22 cm Rosenthal
415,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Jídelní talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 27 cm Rosenthal
550,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Podobné produkty Hluboký talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 24 cm

Novinka
Jídelní talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 27 cm Rosenthal
550,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Hrnek s uchem Rosenthal Nora Spring Vibes, 0,4 l Rosenthal
415,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Talíř Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 22 cm Rosenthal
415,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Novinka
Šálek na espresso Rosenthal Nora Spring Vibes, 90 ml Rosenthal
275,-

Dodání 3 - 6 týdnů

Články o produktu