Informace o produktu

Weber Pulse 2000- opravdové grilování bez obav z ohněElektrický gril

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by bylo letní grilování na balkónech či terasách, ale svou představu jste rychle opustili kvůli strachu z požáru? Už se ničeho bát nemusíte. Weber Pulse je skutečnou revoluční novinkou v oblasti bytového grilování bez otevřeného ohně.

Tento gril bude ideálním dárkem pro všechny, kdo milují spojení moderní technologie a samotného grilování. Weber Pulse je totiž vybaven bluetooth sondou iGrill, kterou je možné propojit s jakýmkoliv chytrým telefonem a mít tak stálý přehled nad děním v grilu, zatímco si budete povídat se svými hosty nebo připravovat jiné pohoštění. Rozměr grilovací plochy je 49 x 39 cm, v grilu máte dostatek místa pro přípravu i většího množství jídla. Nemusíte se tedy bát připravit různé druhy masa najednou. Díky dvěma samostatně ovládaným tělesům je příprava různých druhů pokrmů při různých teplotách opravdu jednoduchá.

  • Rozměr grilovací plochy: 49 x 39 cm
  • Váha grilu: 18,6 kg
  • Výkon: 2,2 kW
  • Délka napájecího kabelu: 2 m
  • Integrovaný iGrill s výstupem na 4 termosondy
  • 2 termosondy v balení
  • Dělený, porcelánem smaltovaný rošt

Díky nápadu s kovovou bójí se zrodila firma Weber, která klade důraz na spojení vysoké kvality ale také dlouholeté spolehlivosti.

Doporučujeme dokoupit

Podobné produkty Elektrický SMART gril Weber Pulse 2000, černý

Dárková karta Potten & Pannen - Staněk Potten & Pannen - Staněk
od 1 000,-

skladem

Články o produktu

Griluje

Griluje

Tip na vánoční dárek: Klohni v ohni

Vybrat si správného parťáka  je základ

Vybrat si správného parťáka je základ

Potěšení z grilovaných pokrmů si můžete dopřát kdykoli a kdekoli, nejen za pěkného počasí na zahradě. Pořiďte si svého nového kamaráda z rodiny Weber a užívejte si zábavu s...