Uvedení unikátního mlýnku na pepř Peugeot Zanzibar

Představení 3. řady kuchyňského nádobí Pohlreich Selection v hotelu Imperial

V hotelu Imperial proběhlo na konci května představení nejnovějších skvostů naší kolekce kuchyňského nádobí Pohlreich Selection vybrané špičkovým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Sám byl osobně přítomen, aby hostům produkty nejvyšší výběrové kvality nejen představil, ale také v nich hned připravil delikátní ochutnávku. Jak se můžete přesvědčit v našem videu, nechyběly špičkové pánve německé značky Woll, na nichž šéfkuchař předvedl své umění, ani vzácné pepře z konceptu Zanzibar, které dodají pokrmům nový rozměr chuti.

Výjimečná chuť čajových směsí Kusmi Tea Paris

V akci také uvidíte průkopníka nového směru - tzv. teatendera alias čajového specialistu Jiřího Boháče, který na uvítanou i po skvělém jídle přichystal hostům vynikající koktejly z vybrané směsi černých čajů Kusmi Tea. Jiří Boháč se nechal inspirovat indickým čajem s kořením, mlékem a cukrem a vytvořil dezertní drink z romantické čajové směsi Kusmi Tea Paris Sweet Love složené z kardamomu, lékořice a růžového pepře. Čajové směsi Kusmi Tea Paris jsou samy o sobě dokonalým koncertem vůní a chutí. Hodí se pro každou příležitost, chcete-li navíc připravit něco zvlášť výjimečného, nebojte se zapojit fantazii a různé ingredience stejně jako náš přední teatender. A nezapomeňte na závěr přidat kvalitní pepř, který dodá vašemu nápoji neotřelý šmrnc.

Gerard Vives, znalec pepřů pro koncept Peugeot Zanzibar

Na průběh večera a správné použití gurmánských pepřů dohlížel sám Gérard Vives, který procestoval celý svět a nasbíral cenné zkušenosti ve sběru, správné sklizni a určování odrůd divokého pepře, čímž se stal věhlasným odborníkem. Jak uslyšíte v našem videu, osobně jezdí přímo na plantáže, kde dohlíží na správné postupy a podrobuje je přísnému hodnocení. Jen tak může mít jistotu, že se na váš stůl dostane opravdu exkluzivní výběr pepřů. Koncept Zanzibar vyvinul Gérard Vives ve spolupráci s přední značkou Peugeot - legendou mezi mlýnky.

Jak můžete vidět, elegantní mlýnek v moderním designu se 6 přednastavenými stupni hrubosti mletí má důmyslně umístěný zásobník na pepř, který snadno vyjmete a nahradíte jiným. V setu můžete navíc vybírat ze tří druhů pepře - opojného černého pepře Kampot z Kambodži, vzácného bílého pepře Sikara a divokého černého pepře Voatsiperifery z Madagaskaru.

Kromě těchto si vychutnáte celou škálu dalších pepřů z dalekých krajin. Nabízí se vám po ovoci chutnající černý pepř Ba Ria a stromový černý pepř Vinh Dinh z Vietnamu, pálivý červený pepř z Kambodži a naše speciálně vybrané směsi na ryby a červená masa. Dochucování jídel jsme díky konceptu Zanzibar povýšili na skutečný gurmánský rituál.

Pokud budete chtít připravit jídlo jako šéfkuchaři, nezapomeňte se podívat na novinky z naší kolekce, díky kterým bude pro vás radost objevovat další kulinářské postupy a recepty.

3. řada kolekce Pohlreich Selection obohacena o nové přírůstky

Svým příjemně tichým chodem a zároveň extrémním výkonem vás překvapí tyčový mixér Bamix s až 5 minutovou dobou nepřetržitého chodu, ergonomicky tvarovanou rukojetí, která tlumí nepříjemné vibrace a snadnou údržbou.

Čerstvý vítr do způsobu přípravy vašich pokrmů vnesou keramické pekáče papillote a tajine. Papillote je skvělý pomocník při přípravě mořských a sladkovodních ryb a dalších druhů masa. Tajine pochází ze severní Afriky, jeho jedinečnou vlastností je kónický tvar vrchní části, který umožňuje ideální cirkulaci a kondenzaci páry, díky čemuž zůstává připravené maso krásně šťavnaté. Specifické vlastnosti nejkvalitnější burgundské keramiky Emile Henry zaručují vždy šetrné a rovnoměrné propečení masa, jeho příprava se tak pro vás stane opravdovým požitkem.

Pokud máte rádi pohodlná a efektivní řešení, zvolte třídílný set nádobí Mauviel M'stone 3 Wooden box. Hrnec s poklicí, soté pánev a omáčník v čistém moderním designu se vyznačují rovnoměrnou distribucí tepla, možností použití na všech druzích sporáků včetně indukčního, navíc jsou odolné proti teplotám až do 220°C. Můžete v nich tak bez obav zapékat v troubě. Jednoznačně jako stvořené pro moderní a zdravou kuchyni.

Věříme, že i vy díky těmto našim novým vychytaným kuchyňským pomocníkům zjistíte, že vařit je snadné - jak s oblibou říká Zdeněk Pohlreich.

Uvedení unikátního mlýnku na pepř Peugeot Zanzibar

Související produkty

Doporučujeme
Tyčový mixér Bamix Swissline M200, Pohlreich Selection, červený, 200 W Bamix
6 490,-

SKLADEM více než 5 ks