Zdravé pečení v titanovém nádobí

ČASOVĚ OMEZENÁ VÝHODNÁ NABÍDKA Premium Gourmet Roaster & Gril pod značkou Potten & Pannen - Staněk je ideální pro pečení nejen větší drůbeže

Moderní nádobí musí vařit zdravě, šetrně, úsporně, mělo by být univerzální, dlouho vydržet, ale také dobře vypadat. Toto zadání stálo při vzniku našeho Potten & Pannen – Staněk Premium Gourmet Roaster: pekáč s grilovacím víkem. Premium Gourmet Roaster je elegantní a prostorný pekáč vhodný například pro pečení svatomartinské husy. Je vyráběn z litého hliníku s povrchovou úpravou vícevrstvými nepřilnavými povrchy s vnitřním vyztužením částečkami keramiky a slídami oxidů titanu.

Jaké mají tyto vlastnosti tzv. titanového nádobí přínos?

  • Vaří zdravě - nepřilnavý povrch umožňuje vařit bez tuku, případně na tuku, který se díky použitým materiálům nádobí nepřepálí, tedy nevzniknou zdraví škodlivé látky
  • Vaří šetrně - šetrně k surovinám tzn. s minimálním výpekem. Šetrně k životnímu prostředí, tzn. nádobí se snadno udržuje, velmi dobře ho umyjete a to i bez použití saponátů.
  • Vaří úsporně - uspoří až polovinu energie díky excelentní tepelné vodivosti, rychleji se zahřeje a peče. Navíc také setří vaše peníze za nevyplýtvané saponáty a vodu při mytí tohoto kvalitního nádobí. Nádobí stačí opláchnout a vytřít ubrouskem.
  • Je univerzální a s dlouhotrvající životností – Premium Gourmet Roaster & Grill má prodlouženou záruku na 3 roky. V objemu 7,9 l upečete dostatek masa či zeleniny pro početnější rodinu. Multifunkční víko slouží zároveň jako gril. 

 

Nyní můžete využít mimořádné cenové zvýhodnění, které platí pouze od 8. do 18.11. 2017 na všech Potten & Pannen - Staněk prodejnách a našem eshopu.

Pekáč s víkem na všechny varné plochy mimo indukce bude v tomto období dostupný za 4.050,- Kč

Pekáč s víkem na indukci za  4.400,- Kč

Zdravé pečení v titanovém nádobí

Související produkty