Ukaž mi z čeho piješ, řeknu ti kdo jsi!

Spojením silné světové značky SIGG s talentem předního českého umělce Pasta Onera na trh přinášíme jedinečný světový produkt designové lahve.

Když si lahev najde cestu do muzea

Je to jako když se jedno ráno probudíte a všechno jinak, ale ještě o tom nevíte. Najednou je to všude kolem vás a jenom vy to nemáte! Pijí z toho děti v kočárcích, sportovci, kolemjdoucí, umělci, studenti a všem buď trčí z batohu, z tašky vedle obalu na počítač nebo dokonce z kabelky! Poznáte jí. Má specifický tvar a ten materiál? A design? Ten vždy překvapí. S uzávěrem ve tvaru ouška, nebo s pítkem s kloboučkem, chcete se jí dotknout, vidět její obrázek. To je SIGG. Nejtrendovější lahev na světě, která se od roku 1908 a dodnes vyrábí v místě svého zrodu, ve Švýcarsku, a kterou jsme českému trhu přinesli s Potten & Pannen – Staněk. Její lehkost jí vyvedla na nejvyšší vrcholky světa, pro svoji funkčnost a odolnost si našla cestu do rukou dětí a pro svoji krásu a výjimečnost se dostala na předváděcí mola či do filmových studií. Lahve SIGG nejsou jen super-lehké hliníkové lahve, jsou to především nosiče umění světových umělců a své místo si jejich jedinečná funkčnost, unikátní vzhled a umělecký design našly i mezi světovými kousky v Muzeu Moderního Umění v New Yorku.  

Seasoned with love for 25 years!

“Siggovky”u nás patří k naším nejmilejším produktům. Když jsme připravovali pamětní edici k našemu velkému výročí 25ti let na trhu, lahve SIGG žijící designem byly jasná volba. Dá se na nich vyřádit a jsou tak moc potřebným společníkem každého z nás. “Dodržování pitného režimu by mělo být potěšením stejně jako umění,” říká legendární Pasta Oner (Zdeněk Řanda), kterého práce spočívá především ve výrazných pop-artových akrylových malbách a ambiciózních prostorových objektech. “Motiv lahve je inspirován jedinečností každého člověka, stejně jako diamant je každý originál”, doplňuje Pasta, který se věnuje palčivým tématům posedlosti penězi, sexem, náboženstvím či přehnaným luxusem a překládá je do nových kontextů charakterizovaných technologiemi, rostoucí rychlostí přenosu informací a pomíjivou estetikou dnešní kultury. Typická estetika umělce Pasty Onera je koláží našich životů a tak pojal i vzhled “siggovek” se jménem  Cheer up baby, its only going to be pleasure now!” 

Vyberte si svoji “siggovku”

Jednou z jejich neoblíbenějších vlastností SIGG je zaměnitelnost lahví s uzávěry. Každá SIGG lahevstejně velké hrdlo a závit a neodolatelný design. Můžete střídat klasický uzávěr s ouškem, s uzávěrem se značkami, co svítí ve tmě, se sportovním nebo s prachu-vzdorným uzávěrem, vše v obalu, který nejlépe vystihuje právě vás! Ošetřený hliník, pro který je lahev lehká a v podstatě nezničitelná, ale nemá izolační prvky. V roce 2013 společnost uvedla na trh lahve - termosky z nerezové oceli v řade Hot & Cold a nabídla tak řešení izolace teploty tekutin. Ušlechtilé prvky a zdravotní nezávadnost nerezové oceli oprostily výrobní proces o vnitřní vrstvu Eco Care, která je nutná v hliníkovém převedení. Když trendy tak plnou parou! Rok po představení řady Hot & Cold vstoupila na trh SIGG VIVA, lahev z polypropylenu -  vysoce odolného, ekologicky recyklovatelného a nejbezpečnějšího plastu dneška.  V roce 2015 jsou novým přírůstkem do SIGG portfolia skleněné lahve s velkým hrdlem, aby do něj mohly i kousky ledu. Jakoukoliv si vyberete, vaše “siggovka” je zdravou volbou jak pro vás tak pro přírodu. Eliminujte pet lahve a pijte to co máte nejraději, a ne to co zrovna měly v obchodě, když jste potřebovali zahnat žízeň.

Ukaž mi z čeho piješ, řeknu ti kdo jsi!