Informace o produktu

Zwilling Twin Pure Steel univerzální kleště 26 cm

Pokud máte rádi všestranné kuchyňské náčiní, pak si víceúčelové kuchyňské kleště z kolekce TWIN® Pure Steel rozhodně zaslouží vaši pozornost. Univerzální kleště si vás získají svou dokonale promyšlenou konstrukcí, která umožňuje použít je na širokou škálu kuchyňských prací - jak při vaření, tak při servírování jídla.
Ergonomický design a dokonale nastavené odpružení umožňuje snadno přizpůsobit vyvíjený tlak na potraviny, se kterými manipulujete. Můžete s nimi tak servírovat salát i těstoviny, zeleninu nebo otáčet maso při smažení steaku. Díky důmyslně navrženému otvoru může přebytečná tekutina ze servírovaných pokrmů snadno odtéci.

Univerzální kuchyňské kleště jsou vyrobeny výhradně z matné ušlechtilé nerezové oceli - jsou odolné, dokonale hygienické a snadno se čistí. Vysoce kvalitní materiál s dokonale promyšleným designem od milánského designového studia Matteo Thun je hned na první pohled ohromující, dokonalá symbióza funkce a designu. Můžete je použít na širokou škálu kuchyňských prací během vaření, smažení, servírování i dekorování. Skvělý všestranný pomocník v kuchyni, stejně jako při servírování na jídelním stole.

  • univerzální pomocník při vaření, smažení, dekorování, servírování
  • matná nerezová ocel 18/10
  • otvor pro odtečení přebytečného dressingu / omáčky
  • snadné ovládání vyvíjeného tlaku i pro práci s křehkými potravinami
  • délka 26 cm

Podobné produkty Zwilling Twin Pure Steel univerzální kleště 26 cm