Informace o produktu

Zwilling Four Star kuchařský nůž, 180 mm

S kolekcí nožů Four Star způsobil Zwilling J.A. Henckels v roce 1976 doslova revoluci na poli kuchyňských nožů určených jak pro profesionály i hobby kuchaře. Kromě použití těch nejkvalitnějších materiálů, byla využita i revoluční technologie s bezspárou syntetickou ergonomickou rukojetí plynule navazující na čepel vykovanou z jednoho kusu té nejkvalitnější nerezové oceli tvrzené mrazem. Výsledkem spojení kvalitních materiálů a nových technologických postupů je pak nůž, jehož čepel je odolná, dobře vyvážená, pružná s dlouhotrvající ostrostí.

Speciální směs té nejkvalitnější německé oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge® a jsou tvrzeny technologií Friodur®, jež spočívá v tvrzení mrazem, nože se tak stávají tvrdší a odolnější a více odolávají korozi. 

Záštita (zesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí) slouží nejen k efektivní ochraně prstů, poskytuje zároveň pevnou oporu prstům a vyvažuje celý nůž, aby používání nožů bylo pohodlnější a především bezpečnější.

Kuchařský nůž, 180 mm

jeden ze čtyř nožů nově představený při příliežitosti 40. výročí uvedení tolik oblíbené kolekce Four Star na trh. Nepostradatelný pomocník pro širokou škálu úkolů. Je ideální pro přípravu ryb, masa, drůbeže i pro přípravu vegetariánských receptů a usnadní vám krájení a řezání bezpočtu nejrůznějších surovin. Jeho dlouhá čepel jej předurčuje ke zpracování větších surovin - pokrájení velkých kusů masa na drobné kousky, nebo pokrájení zeleniny. Široká a robustní čepel s jemným ostřím umožňuje rovnoměrné rozložení síly a efektivní kontrolu řezu. 

  • rukojeť: ergonomicky zpracovaná, tvrzená černá syntetika s bezspárým přechodem
  • čepel: mrazem tvrzená, vykovaná z jediného kusu vysoce kvalitní nerezové oceli
  • lze mýt v myčce nádobí, doporučeno ruční mytí
  • tvrdost přibližně 57 HRC Rockwellovy stupnice
  • délka čepele 180 mm

 

ZW_zastita.jpg plynulý a bezspárý přechod mezi ostřím a rukojetí, záštita chránící prsty

ZW_rukojet.jpg ergonomicky tvarovaná rukojeť, odolná černá syntetika

 

Doporučujeme dokoupit

Zwilling Magnetický blok na nože - na 5 ks, bambus Zwilling
3 200,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Podobné produkty Zwilling Four Star kuchařský nůž, 180 mm

Články o produktu

Jak správně pečovat o kvalitní nože

Jak správně pečovat o kvalitní nože

Pokud si koupíte nože ze speciální německé oceli s dlouhotrvající ostrostí, rádi bychom, aby vám vydrželi celý život. Pár rad a tipů, které vám dlouhověkost nožů Zwilling zaručí