Předchozí produkt Forma na bábovku Nordic Ware Hrad, modrá, 2,4 l Následující produkt Rösle ochranný kryt na gril o průměru 60 cm

Informace o produktu

Zwilling Classic Inox kleště na kůžičku

Kleště na nehtovou kůžičku Classic Inox slouží k odstranění již odumřelé kůže kolem nehtového lůžka či větších záděr. Díky speciálně upravenému jemně honovanému ostří je práce s nimi přesná a obzvláště snadná. Kleště jsou odolné vůči korozi a vyznačují se vysokou životností. Budou vám dobře a dlouho sloužit i při častém a intenzivním používání.

 

Před odstřiháváním kůžičky nehet a jeho okolí namočte na pár minut do vlažné mýdlové vody. Po opláchnutí a osušení pak zatlačte kutikulu proti směru jejího růstu za pomoci zatlačovače kůžičky a teprve poté se pouštějte do stříhání. Po dokončení péče použijte dezinfekci a výživný krém na ruce. Nehtová kůžička chrání nehet proti infekci, pokud to není nutné, nestříháme ji. 

 

  • Ostré nerezové kleště na nehtovou kůžičku s leštěným povrchem
  • Vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné vůči korozi
  • Tvarově stabilní a především pohodlné na použití
  • Lze dlouhodobě používat ve vlhkém prostředí
  • Středový šroub lze uvolnit a kleště naostřit pro ještě delší životnost
  • Dlouhá životnost, délka 100 mm

 

Rafinované nástroje Classic Inox proslulého solingenského výrobce nožů značky Zwilling jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Estetický design leštěné nerezové oceli v kombinaci s excelentním dílenským zpracováním z nich dělají dlouholeté společníky pro každodenní péči o tělo. 

Podobné produkty Zwilling Classic Inox kleště na kůžičku