• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka Maison Berger Paris

Produkty francouzské společnosti Lampe Breger v sobě nesou více než stoleté zkušenosti s provoněním interiéru. A nejen s tím – díky schopnosti zbavit vzduch nežádoucích bakterií i nečistot sloužily a slouží i v nemocnicích. Výrobky společnosti Lampe Berger jsou také velmi vyhledávanými designovými doplňky, na jejich vývoji spolupracoval přední francouzští umělci a designáři.

Lampe Berger, to nejsou jen klasické aromalampy. Díky speciálnímu procesu katalytické oxidace, tedy hoření bez přítomnosti plamene, chráněnému šesti mezinárodními patenty, pomáhají čistit vzduch v místnosti, hoří pouze krátkou dobu a neprodukují žádný zbytečný kouř. Všechny interiérové vůně jsou připravovány rukou nejzkušenějších mistrů parfumérů při dodržování všech zdravotních a bezpečnostních norem na bázi alkoholu obohaceného o vonné molekuly. Vyberte si z více než padesáti různých vůní tu, která vám voní nejvíce – sladkou, ovocnou, exotickou či osvěžující. Jejich vzorník najdete v každé ze značkových prodejen Potten a Pannen – Staněk, kde vám školený personál poradí s výběrem a naučí vás s katalytickými lampami efektivně zacházet.

A nejen lampy …

Sortiment Lampe Berge je však neustále rozšiřován. Například o novou kolekci aroma difuzérů Parfum Berger. Přichází k vám nový způsob provonění domova – okamžitého nebo trvalého, intenzivního nebo jemného, ale vždy a bez výjimek v té nejvyšší kvalitě. Kolekce, která je založena na původních vůních parfumérů z Grasse, klade mimořádný důraz na tu nejlepší francouzskou tradici. Je už jen na vás, sáhnete-li po vonných difuzérech s polymerovými tyčinkami, nebo s keramickým zakončením v podobě květu, ze kterého se uvolňuje vzešený parfém.

Výhodou aroma difuzérů je, že nevyžadují téměž žádnou péči a vytrvale provoní váš domov na mnoho týdnů.

Proč si zajít pro Lampe Berger?

  • katalytické lampy interiér nejen provoní, ale i dezinfikují
  • hoří bez plamene a nežádoucího kouře nebo zplodin
  • široká paleta vůní z dílny předních francouzských parfumérů
  • široká paleta vůní Parfum Berger a Easycent do interiérů i automobilů