• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Značka ForLife

Kalifornská firma ForLife teprve nedávno vyrostla z teenagerovského věku – designér a podnikatel Masa Fujii ji v Los Angeles založil v roce 1994. Do vínku jí vetkl symbiózu jednoduchosti a dokonalé funkce – Fujiiho produkty prostě musí mít svůj smysl v každodenním použití a zachovat si jej co možná nejdéle. A nejde jen o odolnost či trvanlivost materiálů – také vzhled musí být prostě nadčasový. Odtud název společnosti ForLife – výrobky pro život.

Materiály a technologie

Výběr materiálů je pro ForLife klíčový – kvalita a odolnost jsou samozřejmostí, stejně jako naprostá zdravotní nezávadnost a naplnění litery všech norem pro styk s potravinami. Nezáleží na tom, jestli sáhnete po šálku z bezolovnatého borosilikátového skla, po konvičce z glazované keramiky či sítku z nejkvalitnější nerezové oceli. Vždy dostanete to nejlepší.

A buďte si jisti, že ve ForLife vám v každém případě přidají i něco navrch v podobě technické vychytávky. Může to být speciální zámek víka konvice, který je udrží při nalévání vždy na svém místě. Nebo třeba speciální sítka z prvotřídní nerezové oceli, jimiž do hotového nápoje neproniknou lístky čaje ani zrnka kávy. Anebo raději sáhnete po skleněném hrníčku se silikonovým táckem, který změkčí dosednutí při pokládání na stůl a předejde rozlití vašeho oblíbeného moku? To všechno je dohromady nejen dokonale funkční, ale dokáže nadto ještě podtrhnout chuť i aroma kávy či čaje.

ForLife a Kusmi Tea

O kvalitě a kráse výrobků ForLife velmi dobře svědčí i fakt, že je vedle svých dokonale vyvážených čajových směsí ve výtvarně mimořádných obalech nabízí ve svých buticích firma Kusmi Tea. Také vy je můžete obdivovat v kamenném obchodě Potten & Pannen – Staněk Kusmi Tea v pražské nákupní galerii Nový Smíchov.

Proč právě ForLife?

  • dokonale funkční kombinace nadčasového designu a užitných vlastností
  • podtrhují chuť i aroma kávy a čaje
  • prvotřídní materiály
  • odolné proti poškození
  • lze je mýt v myčce nádobí a používat v mikrovlnné troubě

Informace

Koupit on-line