Informace o produktu

Villeroy & Boch Soup Passion asijská miska na polévku, 13 cm

Kolekce Soup Passion z dílny Villeroy & Boch potěší každého milovníka polévek - bez ohledu na to, jestli mezi vaše oblíbené patří hovězí vývar s knedlíčky, bramboračka nebo třeba exotická vietnamská polévka.
Porcelánová asijská polévková miska s poklopem je skvělá nejen na tradiční japonskou polévku miso, ale i na všechny ostatní vynikající asijské polévky bez ohledu na místo jejich původu. Důmyslné zářezy pro stylové umístění jídelních hůlek nebo pro asijskou porcelánovou lžíci.
Praktické porcelánové víčko je multifunkční - samotné víčko pomůže uchovat polévku horkou, jeho otočením pak získáte praktický podtácek, díky kterému si můžete pohodlně vychutnat oblíbenou polévku i v křesle nebo na pohovce. Současně tři od sebe oddělné části slouží k servírování odlišných chuťově výrazných omáček, aby si každý strávník mohl dochutit polévku podle vlastních preferencí. 

  • prémiový porcelán
  • myčka nádobí: ano
  • mikrovlnná trouba: ano
  • průměr: 13 cm

Doporučujeme dokoupit

Podobné produkty Villeroy & Boch Soup Passion asijská miska na polévku, 13 cm

Villeroy & Boch Soup Passion polévková miska, 0,5 l Villeroy & Boch
445,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch Soup Passion naběračka na polévku Villeroy & Boch
830,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Články o produktu

Recept na výbornou polévku Pho

Recept na výbornou polévku Pho

Pozvěte asijskou kuchyni k sobě domů a okouzlete své nejbližší exotickou polévkou z dalekého Vietnamu. Chutnou, krásně barevnou a jemně pálivou polévku si uděláte snadno i u...

Pět zajímavostí o polévce Pho + recept

Pět zajímavostí o polévce Pho + recept

Toto tradiční vietnamské jídlo se stalo oblíbeným pokrmem i u nás. Zvláště pak v chladných dnech příjemně zahřeje a provoní celý byt. Horkou Pho polévku si zamilujete.