Předchozí produkt Villeroy & Boch Play! Sunny Day sada příborů, 24 ks Následující produkt Villeroy & Boch MetroChic porcelánový etažér

Informace o produktu

Villeroy & Boch MetroChic malá čajová konvička, 1,2 l

Konvice na čaj nebo kávu MetroChic věhlasné porcelánky Villeroy & Boch byla vyrobena z prémiového kostního porcelánu s černo-zlatým geometrickým dekorem. Má objem 1,2 litru a promění servírování čaje v noblesní rituál. Odnímatelné porcelánové víčko pro pohodlné plnění.

Kolekce porcelánu MetroChic od Villeroy & Boch

Kolekce MetroChic, inspirovaná Art Decem, je ztělesněním nadčasové, noblesní kosmopolitní elegance. Geometrické dekorace v klasických barvách černé a zlaté dodávají jemnému, běloskvoucímu kostnímu porcelánu moderní, až umělecký vzhled a současně bezpočet možných kompozicí umožňuje individualizovat porcelánový jídelní servis podle vašeho vkusu. Ručně leštěné 20karátové zlato podtrhuje jedinečnost této kolekce a činí z každého kusu opravdový eyecatcher.
Charismatická kolekce je určena pro každého, komu během stolování záleží na každém detailu. Je i výbornou volbou, pokud hledáte sofistikovaný dárek pro milovníky moderního městského stylu.

 

kolekce MetroChic od Villeroy & Boch, zlatý dekor

 

Inovativní technologie "Inglaze Gold" umožňuje, aby se exkluzivní 20karátový zlatý dekor doslova vpil do glazury během procesu vypalování, odolná glazura pečlivě ochrání zlatý dekor a nádobí tak můžete bez obav mýt v myčce nádobí a nemusíte se bát každodenního používání.

 • Série porcelánu MetroChic německé porcelány Villeroy & Boch
 • Atributy série: čisté, oblé tvary porcelánu a lesklá bílá barva v kontrastu s výrazným černo-zlatým geometrickým dekorem
 • Dekorováno ručně leštěným 20karátovým zlatem, následně glazováno
 • Základním materiálem je prémiový kostní porcelán sametově bílé barvy
 • Kalcinovaný kostní popel dodává porcelánu velkou odolnost
 • Výsledkem je jemný, průsvitný, avšak velmi odolný porcelán o nižší váze
 • Nepodléhá praskání, na závěr je glazován pro atraktivní lesklý vzhled
 • Neglazované části jsou vyleštěné tak, aby nepoškrábaly stůl či nádobí při stohování
 • Kvalitní glazura umožňuje každodenní mytí v myčce nádobí
 • Nelze používat v mikrovlnné troubě
 • Razítko na spodní straně informuje o značce a zemi původu
 • Používány energeticky úsporné plynové vypalovací pece ohleduplnější k životnímu prostředí

 

Prémiový kostní porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový kostní porcelán je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. U tohoto typu porcelánu se 48 % surovinové směsi nahrazuje kalcinovaným kostním popelem, který dodává výslednému materiálu odolnost. Je tak možné vyrobit jemný porcelán s tenčí stěnou a tedy i nižší váhou, který je pro svou odolnost vhodný pro každodenní použití. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch MetroChic čajová konvice, 1,2 l

Villeroy & Boch MetroChic porcelánová váza, 30 cm Villeroy & Boch
5 040,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch MetroChic porcelánový etažér Villeroy & Boch
4 445,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch MetroChic servírovací mísa, Ø 33 cm Villeroy & Boch
3 850,-

Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch MetroChic servírovací talíř, Ø 33 cm Villeroy & Boch
3 550,-

Dodání 2 - 4 týdnů