Předchozí produkt WOLL Nowo Titanium pánev s odnímatelnou rukojetí Následující produkt Kusmi Tea Sweet Love

Informace o produktu

Villeroy & Boch Manufacture Rock talíř na těstoviny, Ø 29 cm

Talíř na těstoviny z kolekce Manufacture Rock byl vyroben z prémiového porcelánu o průměru 29 cm. Pro komfortní použití talíře je hluboká část v hladkém provedení a reliéf se objevuje pouze po okrajích samotného talíře.

Premium porcelán německé značky Villeroy & Boch​

Kolekce Villeroy & Boch Manufacture Rock byla navržena tak, aby napodobovala břidlici, a to nejen vzhledem, ale také svojí texturou a matným povrchem. Tento koncept skvěle souzní s nejnovějšími kulinářskými trendy přípravy pokrmů z čerstvých, přírodních surovin. Kolekce se může skvěle kombinovat s kolekcemi Manufacture Gris, Manufacture RougeManufacture Rock Blanc.

 

  • Premium porcelán německé značky Villeroy & Boch​
  • Jemné a přesto výjimečně odolné tělo nádobí nepodléhá praskání
  • Nádobí je možné používat i v mikrovlnné troubě
  • Razítko na spodní straně informuje o značce a zemi původu
  • Používány energeticky úsporné plynové vypalovací pece ohleduplnější k životnímu prostředí

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro každodenní použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch Manufacture Rock talíř na těstoviny, Ø 29 cm