Předchozí produkt Villeroy & Boch MetroChic blanc Gifts porcelánová váza, 30 cm Následující produkt Villeroy & Boch Anmut zeleninová mísa s poklicí, 2,20 l

Informace o produktu

Villeroy & Boch Like NEO White porcelánová jídelní sada, 12 ks

Obědová sada pro 6 osob z kolekce NEO White byla vyrobena v puristickém designu a bílé barvě z prémiového porcelánu. Díky kvalitě materiálu je porcelán odolný proti odštípnutí. Obsahuje 6 jídelních talířů o průměru 26 cm a 6 talířů hlubokých o průměru 23 cm.

Porcelán NEO White se vyznačuje čistými tvary, které vám umožní nekonečné možnosti kombinací vašeho prostřeného stolu. Značka Like z rodiny Villeroy & Boch Group představuje nádobí s vysokou kvalitou a nezapomenutelným designem, který jen tak nezestárne a může vám tak dlouho sloužit.

Kolekce porcelánu Like Voice Basic od Villeroy & Boch

  • Premium porcelán německé značky Like
  • Jemné a přesto výjimečně odolné tělo nádobí nepodléhá praskání
  • Kvalitní glazura umožňuje každodenní mytí v myčce nádobí
  • Nádobí je možné používat i v mikrovlnné troubě
  • Razítko na spodní straně informuje o značce a zemi původu
  • Používány energeticky úsporné plynové vypalovací pece ohleduplnější k životnímu prostředí

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch Like NEO White porcelánová jídelní sada, 12 ks