Předchozí produkt Villeroy & Boch BBQ Passion Talíř na Špízy M, sada 2 ks Následující produkt Villeroy & Boch For Me salátová mísa, 23 cm

Informace o produktu

Villeroy & Boch Light&Flowers clear skleněná váza na hyacinty, 17,8 cm

Váza na hyacinty patří do kolekce skleněných váz Light&Flowers clear, které rozšiřují již tak širokou nabídku skleněných váz vyhlášené porcelánky Villeroy & Boch. Jsou vyráběny z kvalitního křišťálového skla, které společně s promyšleným designem dodává vázám elegantní vzhled. Nepravidelný povrch skla nádherně odráží světlo, čímž osvětluje okolí včetně kytice v ní umístěné. Jednoduchý styl váz upřednostňuje funkčnost, avšak nezapomíná na to, že se jedná o dekorativní doplněk domácnosti, který má dělat radost. Vázu můžete používat pro prezentaci květin, ale také jako samostatný designový doplněk interiéru. Ideální na pěstování a aranžování hyacintů přímo ve váze.

Tip na pěstování hyacintů ve váze: Pod cibuli hyacintu nasypte do vázy například oblázky nebo korálky či skleněnými kuličkami dle vašeho vkusu. Do nich vsaďte cibulku. Zalévejte tak, aby se kořeny dostaly k vodě, ale cibulka samotná nebyla ponořená do vody, hrozilo by její zahnívání.

 

  • Skleněné vázy z kolekce Light&Flowers clear
  • Vyrobené z odolného foukaného křišťálového skla
  • Rozměr vázy: výška 17,8 cm, průměr cca 14,5 cm
  • Objem vázy: 1,5 l, hmotnost: cca 1,25 kg
  • Doporučujeme šetrnější ruční mytí