Předchozí produkt Villeroy & Boch Cottage čajová konvice, 1 l Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Original snídaňová sada, 6 ks

Informace o produktu

Villeroy & Boch Casale Blu mísa na ovoce 55 x 17 cm

Úspěšná a oblíbená kolekce Artesano byla oživena výraznými barvami a přenese všechny milovníky moderního venkovského stylu do italského městečka Deruta v Umbrii, jež má bohatou tradici výroby ručně dekorované keramiky.
Dekor Casale Blu byl inspirován ručně zdobenými středomořskými motivy, které byly reprodukovány použitím moderních litografických technik, které svou kvalitou evokují ručně dekorovaný porcelán. Základní barvou je sytě modrá, která je zdařile doplněna bílou a jemně zelenou.
Jestli svůj porcelánový servis sestavíte výhradně z kolekce Casale Blue, či jej skombinujete s barevnými variacemi Casale Blu Alda, Bella, Carla či Dorina, nebo zapojíte i čistou nedekorovanou kolekci Artesano je jen na vás.

Porcelánová mísa na ovoce z kolekce Casale Blu od Villeroy & Boch se skvěle hodí nejen na ovoce, ale přijde vhod třeba i na servírování vánočního cukroví.

  • prémiový porcelán
  • myčka nádobí: ano
  • mikrovlnná trouba: ano
  • rozměr 55 x 17 cm

Podobné produkty Villeroy & Boch Casale Blu mísa na ovoce 55 x 17 cm

Villeroy & Boch Casale Blu hrnek 0,38 l Villeroy & Boch
590,-

Dodání 2 - 4 týdnů