Předchozí produkt Sambonet Blue Plane sada dětského porcelánu, 3 ks Následující produkt Villeroy & Boch Light&Flowers clear skleněná váza na hyacinty, 17,8 cm

Informace o produktu

Villeroy & Boch Casale Blu cukřenka

Úspěšná a oblíbená kolekce Artesano byla oživena výraznými barvami a přenese všechny milovníky moderního venkovského stylu do italského městečka Deruta v Umbrii, jež má bohatou tradici výroby ručně dekorované keramiky.
Dekor Casale Blu byl inspirován ručně zdobenými středomořskými motivy, které byly reprodukovány použitím moderních litografických technik, které svou kvalitou evokují ručně dekorovaný porcelán. Základní barvou je sytě modrá, která je zdařile doplněna bílou a jemně zelenou.
Jestli svůj porcelánový servis sestavíte výhradně z kolekce Casale Blue, či jej skombinujete s barevnými variacemi Casale Blu Alda, Bella, Carla či Dorina, nebo zapojíte i čistou nedekorovanou kolekci Artesano je jen na vás.

Servírujte cukr (kostkový i volně sypaný) ke kávě či čaji opravdu stylově v porcelánové cukřence s korkovým uzávěrem z kolekce Casale Blu od Villeroy & Boch.

  • prémiový porcelán, korkový uzávěr
  • myčka nádobí: ano
  • mikrovlnná trouba: ano
  • objem 0,3 l

Doporučujeme dokoupit

Villeroy & Boch Casale Blu hrnek 0,38 l Villeroy & Boch
590,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch Casale Blu čajová konvice 1,0 l Villeroy & Boch
2 830,-

skladem

Podobné produkty Villeroy & Boch Casale Blu cukřenka

Villeroy & Boch Casale Blu hrnek 0,38 l Villeroy & Boch
590,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů

Villeroy & Boch Casale Blu jídelní talíř 28 cm Villeroy & Boch
740,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů