Předchozí produkt Villeroy & Boch Manufacture Rock talíř na pizzu, Ø 32 cm Následující produkt Rosenthal Thomas Loft Omáčník, 0,30 l

Informace o produktu

Villeroy & Boch Artesano Hot&Cold Beverages skleněný hrnek 0,45 l, sada 2 ks

Sada velkých dvoustěnných hrnků s ouškem z kolekce Artesano Hot&Cold Beverages německé značky Villeroy & Boch byla vyrobena z ručně foukaného borosilikátového skla, každý hrnek o objemu 0,45 l, průměru 12,5 cm a výšce 14 cm. Hrnky můžete použít na studené i horké nápoje, jejich objem je dostatečný jak pro přípravu lahodné kávy, čaje nebo horké čokolády. Díky dvojitým stěnám zůstanou vaše nápoje jako je Latte Macchiato nebo káva s mlékem mnohem déle teplé než při použití běžného hrnku.

Kolekce Artesano Hot&Cold Beverages od Villeroy & Boch

Vychutnejte si každou chvilku při kávě, ledovém čaji nebo studených osvěžujících limonádách díky elegantnímu dvoustěnnému skleněnému nádobí Villeroy & Boch, které je vhodné na studené i horké nápoje. Ozvláštněte běžné podávání nápojů a zbořte mýty o horkých nápojích ve skle a spálených prstech. Vakuum ve stěnách nádobí velmi dobře izoluje a zabraňuje tak riziku popálení či kolečkům na nábytku od vysrážené vody stékající po stěnách sklenic. Kolekce Hot&Cold Beverageselegantní, nadčasový design, který rozhodně nevyjde z trendů. 

 

  • Dvoustěnné hrnky a sklenice německé značky Villeroy & Boch
  • Vyrobeny ručně z borosilikátového skla, které odolává vysokým teplotám
  • Kvalitní sklo odolné vůči teplotním šokům zaručuje trvanlivost nádobí
  • Vakuum mezi stěnami izoluje, nápoj udrží déle při požadované teplotě
  • U horkých nápojů si nespálíte prsty, u studených nekondenzuje voda
  • Ruční výroba s německou precizností a nadčasovým designem
  • Každý výrobek je pečlivě kontrolován ve všech fázích výroby
  • Vyhlazení plamenem pro dosažení lesklého, oblého povrchu
  • Vhodné do mikrovlnné trouby i pro mytí v myčce nádobí

 

Výroba borosilikátového skla Villeroy & Boch

Sklo je vyráběno ručním foukáním, při kterém se suroviny roztaví v peci při teplotě 1500 °C. Roztavené sklo se nechá stát při 1200 °C a zpracovává se při teplotě 1050 °C a teplota nesmí klesnout pod 700 °C. Připravená tavenina se nabere na sklářskou píšťalu a pomocí dřevěného nástroje je vytvořen předběžný tvar. Za stálého otáčení sklářské píšťaly se vyfoukne předběžný tvar, který se následně umístí do kovové formy a vyfoukne se požadovaný tvar. Sklo je následně schlazeno a probíhají dokončující úpravy pro zušlechtění celého materiálu, jako je leštění pomocí mastku a vody a následného leštění a vyhlazení plamenem.  

Doporučujeme dokoupit

Villeroy & Boch Manufacture Rock podšálek k šálku na bílou kávu, Ø 17 cm Villeroy & Boch
295,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů