Předchozí produkt Staub obracečka wok silikonová, s dřevěnou rukojetí, 31 cm Následující produkt Villeroy & Boch Royal hrnek, 0,3 l

Informace o produktu

Villeroy & Boch Artesano Hot&Cold Beverages sada 4 skleněných brček s kartáčkem na čištění

Skleněná brčka z kolekce Artesano Hot&Cold Beverages německé značky Villeroy & Boch byla vyrobena z ručně foukaného borosilikátového skla. V době, kdy se stále více a více hovoří o nutnosti pozastavení výroby jednorázových plastových brček, přicházejí výrobci s opakovaně použitelnými brčky ze skla. Jedním z nich je nyní i vyhlášená německá porcelánka Villeroy & Boch. Její skleněné slámky jsou jednak ekologickým řešením, jednak pak dodávají jistý šarm při servírování nápoje. Navíc se z nich do nápojů neuvolňují škodlivé latky, jakými jsou Bisfenol A nebo ftaláty. V sadě brček najdete 4 různé barvy a navíc praktický kartáček na čištění brček.

Kolekce Artesano Hot&Cold Beverages od Villeroy & Boch

Vychutnejte si každou chvilku při kávě, ledovém čaji nebo studených osvěžujících limonádách díky elegantnímu dvoustěnnému skleněnému nádobí Villeroy & Boch, které je vhodné na studené i horké nápoje. Ozvláštněte běžné podávání nápojů a zbořte mýty o horkých nápojích ve skle a spálených prstech. Vakuum ve stěnách nádobí velmi dobře izoluje a zabraňuje tak riziku popálení či kolečkům na nábytku od vysrážené vody stékající po stěnách sklenic. Kolekce Hot&Cold Beverageselegantní, nadčasový design, který rozhodně nevyjde z trendů. 

 

  • Skleněná barevná brčka na pití z borosilikátového skla
  • Elegantní a ekologické řešení německé značky Villeroy & Boch
  • Vyrobena ručně z borosilikátového skla, které odolává vysokým teplotám
  • Kvalitní sklo odolné vůči teplotním šokům zaručuje trvanlivost brček
  • Šetří naše zdraví, neboť ze skleněných brček se neuvolňují škodlivé látky
  • Opakovatelné použití skleněných slámek chrání naši planetu
  • Ruční výroba s německou precizností a barevným designem
  • Každý výrobek je pečlivě kontrolován ve všech fázích výroby
  • Vyhlazení plamenem pro dosažení lesklého, oblého povrchu
  • Sada obsahuje 4 různě barevná skleněná brčka na pití a kartáček na čištění

 

Výroba borosilikátového skla Villeroy & Boch

Sklo je vyráběno ručním foukáním, při kterém se suroviny roztaví v peci při teplotě 1500 °C. Roztavené sklo se nechá stát při 1200 °C a zpracovává se při teplotě 1050 °C a teplota nesmí klesnout pod 700 °C. Připravená tavenina se nabere na sklářskou píšťalu a pomocí dřevěného nástroje je vytvořen předběžný tvar. Za stálého otáčení sklářské píšťaly se vyfoukne předběžný tvar, který se následně umístí do kovové formy a vyfoukne se požadovaný tvar. Sklo je následně schlazeno a probíhají dokončující úpravy pro zušlechtění celého materiálu, jako je leštění pomocí mastku a vody a následného leštění a vyhlazení plamenem.  

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Hot&Cold Beverages sada 4 skleněných brček s kartáčkem na čištění

Články o produktu

Doba domácích limonád je tu!

Doba domácích limonád je tu!

Je důležité, aby voda chutnala tak, jak má – svěže, čerstvě, bez příchutí a zápachu. Protože jinak se můžete snažit sebevíc, ale ani stará dobrá domácí limonáda se vám zkrátka...