Předchozí produkt Maison Berger Paris Katalytická lampa Sphére Následující produkt Rösle sada na zpracování zeleniny, 3 ks

Informace o produktu

Villeroy & Boch Artesano Hot&Cold Beverages čajová konvice se sítkem, 0,5 l

Skleněná konvice na čaj z kolekce Artesano Hot&Cold Beverages německé značky Villeroy & Boch byla vyrobena z ručně foukaného borosilikátového skla o objemu 0,5 l, průměru 22 cm a výšce 12 cm. Praktickým doplňkem konvice je filtr na čaj nebo jinak řečeno sítko na sypaný čaj, které bylo vyrobeno z bílého porcelánu a kvalitní nerezové oceli. Použití konvice je snadné, po vylouhování čajových lístků pouze vyjmete čajový filtr a můžete servírovat. Dobrou chuť!

Kolekce Artesano Hot&Cold Beverages od Villeroy & Boch

Vychutnejte si každou chvilku při kávě, ledovém čaji nebo studených osvěžujících limonádách díky elegantnímu dvoustěnnému skleněnému nádobí Villeroy & Boch, které je vhodné na studené i horké nápoje. Ozvláštněte běžné podávání nápojů a zbořte mýty o horkých nápojích ve skle a spálených prstech. Vakuum ve stěnách nádobí velmi dobře izoluje a zabraňuje tak riziku popálení či kolečkům na nábytku od vysrážené vody stékající po stěnách sklenic. Kolekce Hot&Cold Beverageselegantní, nadčasový design, který rozhodně nevyjde z trendů. 

 

  • Skleněná konvice na čaj o objemu 0,5 l s integrovaným sítkem
  • Vyrobena ručně z borosilikátového skla, které odolává vysokým teplotám
  • Sítko z porcelánu v bílé barvě a nerezové oceli s perforováním
  • Kvalitní sklo odolné vůči teplotním šokům zaručuje trvanlivost konvičky
  • Ruční výroba s německou precizností a nadčasovým designem
  • Každý výrobek je pečlivě kontrolován ve všech fázích výroby
  • Vyhlazení plamenem pro dosažení lesklého, oblého povrchu

 

Výroba borosilikátového skla Villeroy & Boch

Sklo je vyráběno ručním foukáním, při kterém se suroviny roztaví v peci při teplotě 1500 °C. Roztavené sklo se nechá stát při 1200 °C a zpracovává se při teplotě 1050 °C a teplota nesmí klesnout pod 700 °C. Připravená tavenina se nabere na sklářskou píšťalu a pomocí dřevěného nástroje je vytvořen předběžný tvar. Za stálého otáčení sklářské píšťaly se vyfoukne předběžný tvar, který se následně umístí do kovové formy a vyfoukne se požadovaný tvar. Sklo je následně schlazeno a probíhají dokončující úpravy pro zušlechtění celého materiálu, jako je leštění pomocí mastku a vody a následného leštění a vyhlazení plamenem.  

Články o produktu