Předchozí produkt Villeroy & Boch Royal jídelní talíř, 29 cm Následující produkt Villeroy & Boch Animal Friends talíř s hrníčkem, kočka

Informace o produktu

Villeroy & Boch Animal Friends talíř s hrníčkem, pes

Dětská porcelánová sada, která obsahuje talíř s malovanou zvířecí hlavou a hrneček, který po otočením dnem vzhůru vytváří na talíři zvířecí tlamičku. Zvířecí dekor je umístěný na dně samotného porcelánu, takže aby jej dítko mohlo celý vidět, musí nejprve sníst celou porci připraveného pokrmu.

  • Talíř o průměru 22 cm
  • Hrníček o objemu 190 ml

Na dětské kolekce porcelánu Villeroy & Boch se vztahuje záruka na rozbití až 2 roky, pokud toto zboží zakoupíte na našem e-shopu pottenpannen.cz nebo na našich prodejnách Potten & Pannen – Staněk.

  • Neglazované části vyleštěné tak, aby nepoškrábaly stůl či nádobí při stohování
  • Kvalitní glazura umožňuje každodenní mytí v myčce nádobí
  • Nádobí je možné používat i v mikrovlnné troubě
  • Razítko na spodní straně informuje o značce a zemi původu
  • Používány energeticky úsporné plynové vypalovací pece ohleduplnější k životnímu prostředí
  • Na dětské kolekce se vztahuje záruka 2 roky

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určen pro každodenní použití, tak aby dělal svému majiteli radost. Je vhodný do mikrovlnné trouby a díky diamantově tvrdé glazuře také pro mytí v myčce nádobí. Vypaluje se 6 až 8 hodin při vysoké teplotě 1230 °C, posléze se zhruba v půli vypalovacího procesu zchladí na 650 °C. Tím získává silnou strukturu a odolnost, nepraská a je odolnější oproti klasickému porcelánu. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po nastříkání či ruční aplikaci dekoru dochází ještě ke třetímu vypalování po dobu 75 minut. Dekor je tak stálobarevný a netrpí používáním v myčce. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Nemohou tedy poškrábat stůl či glazuru při stohování talířů.

Podobné produkty Villeroy & Boch Animal Friends talíř s hrníčkem, pes

Villeroy & Boch Animal Friends talíř s hrníčkem, kočka Villeroy & Boch
890,-

Na objednávku, 2 - 4 týdny

Villeroy & Boch Animal Friends talíř s hrníčkem, tygr Villeroy & Boch
890,-

Na objednávku, 2 - 4 týdny