Předchozí produkt Rychlovarná konvice Smeg 50´s Retro Style, s regulací teploty, růžová Následující produkt Litinový hrnec s poklicí Staub Cocotte

Informace o produktu

Cocotte Tomorrowland sjednocuje nejen návštěvníky stejnojmenného festivalu Tomorrowland, kteří si vychutnávají skvělé jídlo. Díky litinovému nádobí Staub jste schopni uvařit své oblíbené pokrmy jako mávnutím kouzelného proutku. Kombinace tradiční litiny spolu se smaltem je extrémně odolná, zachovává teplo a rovnoměrně ho rozděluje.

Tomorrowland je jedním z nejpopulárnějších festivalů na světě, kde se účastní návštěvníci z více než 200 zemí, kteří slaví hudbu, umění a samozřejmě také jídlo! Smaltované nádobí Staub je nejlepší volbou pro profesionální i domácí kuchaře. Hrnce typu cocotte jsou nadčasové kusy, které jsou ideální pro vaření i podávání ať už neformálního obědu nebo luxusní večeře.

Malé inovované hroty pod poklicí zaručují plynulou cirkulaci, vytvářející ideální podmínky pro pomalé vaření, perfektní pro dušení, opékání, pečení a smažení. Zkondenzovaná pára se rovnoměrně vrací zpět do nádoby a připravovaný pokrm je tak automaticky podléván, zabraňuje vysušování pokrmů při vaření a pečení. Přední šéfkuchaři milují lité nádobí Staub pro jeho schopnost držet teplo, zvyšování chuti a praktickou nerozbitnost.

Dostupný ve dvou variantách:
Kastrol: průměr – 20 cm, objem – 0,75 l
               průměr – 24 cm, objem – 2,40 l
Hrnec:   průměr – 20 cm, objem – 2,30 l
               průměr – 24 cm, objem – 3,60 l

Staub Kastrol Chistera

Litinový hrnec Staub s inovovanou samopodlévací poklicí Chistera.

Kastrol s inovovaným automatickým podleváním - Chistera. Drobné hroty zajišťují kontinuální "samo-podlévání" připravovaného pokrmu. Zkondenzovaná pára se vrací zpět do nádoby, rovnoměrně stéká po drobných hrotech a tím dodává jídlu autentickou šťavnatost, kterou mu dodá jen litinové nádobí.

 

  • Inovované hroty Chistera pod poklicí pro “zvolna se vařící” jídla
  • Snadné vaření, perfektní pro začínající i profesionální kuchaře
  • Nádoba ze smaltované litiny – vysoce trvalá, odolná proti korozi se stálými barvami, odolná proti odštípnutí, s excelentní tepelnou vodivostí
  • Speciální, hladké keramické dno
  • Vhodné pro použití na všech typech varných zdrojů, včetně indukce a trouby
  • Vhodné do myček nádobí
  • Exkluzivní design
  • Limitovaná edice
  • Vyrobeno ve Francii

Doporučujeme dokoupit

Podobné produkty Litinový hrnec Staub Cocotte Tomorrowland, grenadina

Články o produktu