Informace o produktu

Kávová sada Smeg pro krásná rána s vůní kávy, krémová

 

3 designové přístroje, které vám díky preciznímu provedení, své naprosté spolehlivosti a oku lahodícímu retro designu v hravém stylu 50. let dokáží zpříjemnit každou chvilku, kterou s nimi strávíte. Budou zdrojem vašich drobných denních radostí, vaším malým luxusem a zároveň i spolehlivým  parťákem, ať už se rozhodnete připravit si své oblíbené ranní espresso, pohostit přátele šálky skvělého napěněného cappuccina nebo připravit dětem jejich oblíbené horké a našlehané kakao. Kromě toho oba dva spotřebiče fungují bezesporu jako eye catcher, stanou se tedy trvalou ozdobou vaší kuchyně či jiné místnosti, kam je umístíte. K tomu všemu vám budou vám sloužit opravdu do roztrhání těla. Zkrátka jako SMEG. Pro všechny, kteří milují hezké věci a mají svůj styl.

Nezaměnitelný dotek SMEG – potěší oko, pohladí duši

  • Jasné barvy a křivky – vnesou kreativitu do vaší kuchyně
  • Do posledního detailu vymazlený kousek – budete se těšit na každé setkání
  • Hravá extravagance 50. let – osvědčený spouštěč dobré nálady

SMEG– jedinečnost tkví v detailu

Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Jejich kompaktní vzhled, promyšlený do posledního šroubku, upoutá na první pohled všechny ctitele kvalitního designu. Změní atmosféru každé místnosti, do které je umístíte, na hravě barevnou, plnou oblých linií, čistých, leč smyslných křivek a hřejivých vzpomínek. Tyto oblé kompaktní přístroje jsou určeny nejen pro všechny, kteří jako šéfkuchař kralují své kuchyni, ale i pro ty, co chtějí třeba jen občas použít opravdu krásné a přitom vysoce funkční zařízení s excelentním výkonem po všech stránkách.

Vítejte ve světě SMEG

Generacemi prověřené know how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla.  Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Módní elektro ikona

V roce 2012 se SMEG rozhodl etablovat i na trhu malých domácích spotřebičů. Společnost tedy oslovila dvojici z milánského studia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledek na sebe dal 2 roky čekat, ale stál za to. Kolekce malých domácích spotřebičů od doby svého uvedení na trh v roce 2014 sbírá jednu cenu za druhou. Tvarově vycházejí z roztomilého vintage designu 50. let, podobně jako veleúspěšné ledničky, ale přitom mají svůj vlastní, hravě elegantní styl. V roce 2017 na úspěšnou retro řadu navázala i barvami hýřící kolekce Sicily is my love, na jejímž barevném provedení se podepsalo excelentní návrhářské duo Dolce & Gabbana.

Pro pohodová snídaňová rána si ve stejné barvě jako kávovou sadu můžete v Potten & Pannen-Staněk pořídit ještě Smeg překapávač, toaster na 2 nebo 4 toasty, lis na citrusy a rychlovarnou konvici nebo celou snídaňovou sadu ve zvýhodněné nabídce.