Předchozí produkt Zwilling ocílka s diamantovým povrchem, oválná Následující produkt Duspiva kuchyňské prkénko habr s ořechem, 35 x 25 cm

Informace o produktu

Sada 3 speciálních nerezových nožů na sýr Zwilling Collection potěší všechny milovníky sýrů, obsahuje totiž všechny nezbytné nástroje pro krájení, plátkování a servírování rozličných druhů sýrů – tvrdých, poloměkkých i měkkých.
Připravte sýrovou degustaci pro rodinu a přátele. K dobrému sýru patří i dobré víno, ale punc výjimečnosti dodají vašemu gurmánskému zážitku jedině tyto nerezové skvosty.

Nože na sýr mají dlouhou životnost a výjimečnou odolnost – jsou totiž vyrobeny z jakostní nerezové oceli, díky čemuž jejich čepele zůstávají dlouho ostré a lze s nimi vést velmi přesné řezy a naplátkovat i velmi tvrdé sýry díky dokonalé ergonomii nejen rukojetí, ale především i ostří.

Nejen, že jsou tyto nože dokonale funkční, vynikají i elegantním designem, takže budou slušet každé stylově zařízené domácnosti, bez ohledu na to, jestli jde o moderní, nebo klasicky zařízenou domácnost.

  • Kvalitní nerezová ocel pro dlouhou životnost a odolnost
  • Ostré čepele pro snadné krájení i tvrdých sýrů
  • ergonomické rukojeti pro bezpečné používání
  1. Set obsahuje: nůž na měkký sýr, nůž na sýr se 2 hroty, nůž na sýr s otvory zabraňujícími přilepení sýru k noži

Podobné produkty Sada 3 nožů na sýr Zwilling Collection

Články o produktu