Předchozí produkt Villeroy & Boch Royal servírovací podnos, 24 x 17 cm Následující produkt Villeroy & Boch French Garden zapékací mísa, 34 x 24 cm

Informace o produktu

Rösle BBQ pizza set, 3 ks

Pro všechny milovníky této italské speciality máme skvělou zprávu. Oblíbenou pizzu s křupavou kůrkou připravíte díky pizza setu i ve vašem zahradním grilu - elektrickém, plynovém i na dřevěné uhlí.

Minerální pizza kámen promění váš grill na dokonalou pec na pizzu. Pro tu správnou atmosféru se samozřejmě neobejdete bez servírovací lopatky, se kterou pizzu nejen umístíte na gril, ale, a to hlavně, celou pizzu včetně všech ingrediencí z grilu vyjmete. Jestli pizzu naporcujete na 4, nebo 8 dílků již necháme na vás, ale rozhodně se při porcování pizzy neobejdete bez nerezového kráječe na pizzu s velkým, středově ukotveným kulatým ostřím. 

Minerální kámen na pizzu, Ø 33 cm

Neglazovaný šamotový kámen velmi dobře akumuluje teplo a rovnoměrně jej rozvádí po celém svém povrchu, takže pizza bude propečená dokonale rovnoměrně. Připravíte na něm ale nejen pizzu, ale i chléb, foccaciu, bagetky či housky. Používat jej můžete nejen na grilu, ale i v klasické troubě, výsledek bude vždy perfektní.

  • žáruvzdorný šamot (odolá teplotám až do 300°C)
  • Ø 33 cm, výška 1,5 cm, hmotnost 2,25 kg

Lopatka na pizzu

Nazdobit těsto na pizzu oblíbenými ingrediencemi je jedna věc, ale přenést vše bezpečně na pizza kámen a pak již hotovou pizzu doručit na své místo na stole, to už může být náročnější úkol. S lopatkou na pizzu tak nejen budete díky dlouhé rukojeti v bezpečné vzdálenosti od tepla sálajícího z grilu, ale zároveň zvládnete manipulaci s pizzou jako profesionál.

  • celková délka 90 cm, rozměr funkční části 30 x 30 cm, délka dřevěné rukojeti 45 cm
  • dřevěná rukojeť, hliník

Kráječ na pizzu

Celonerezový kráječ na pizzu si poradí s každým těstem - tenkým i tlustým, spolehlivě nakrájí i ty nejhouževnatější ingredience, takže každý dostane svůj díl. Velké středově ukotvené ostří z nerezové oceli.

  • délka 20 cm, šířka 7 cm, výška 1,9 cm, délka rukojeti 10 cm, průměr krájecího disku 7 cm
  • nerezová ocel

Podobné produkty Rösle BBQ pizza set, 3 ks (pizza kámen, lopatka, kráječ)