Informace o produktu

Rosenthal Studio Line TAC Palazzo RORO Šálek na espresso s podšálkem, 0,12 l

Podávejte energií nabité espresso se šálkem na espresso značky Rosenthal Studio-line z kolekce RORO.

Když se v roce 1969 na trhu objevila první kolekce od Rosenthal Studio-line s názvem TAC 1 obsahovala tato kolekce také nezávislou sérii na konferenční stolek, která ale nebyla vyrobena. Už tehdy byl tento návrh na designovou řadu čajového servisu odložen do ústraní. Dnes se ale vrací jako předloha nové kolekce TAC 02. Díky tomu můžou jít do výroby elegantní mísy, jejíž víka mají neobvykle umístěnou rukojeť na straně, ačkoliv je to již desetiletí kdy Walter Gropius zemřel. Jednoduché a elegantní tvary se zaměřením na detail, to je výsledek úzké spolupráce německého kreativního centra Rosenthal Studio-line s uměleckou školou Bauhaus.

Kolekce inspirovaná prasátkem. V roce 1967 plánoval Philip Rosenthal pro své oblíbené prasátko vybudovat chlívek ve stylu Bauhaus. Po prohrané sázce projekt chlívku vytvořil architekt Walter Gropius, ale k realizaci nikdy nedošlo. Na základě skic tohoto projektu vytvořila Ewelina Wisniowska plastický zlatý design kolekce RORO. V kolekci jsou použity linie staveb, silueta prasátka, ale i plot a kupky sena. Jde o moderní vzor u příležitosti 100. výročí narození Philipa Rosenthala.

  • Prémiový porcelán
  • Nevhodný do mikrovlnné trouby – zlatý dekor
  • Nevhodný do myčky
  • Objem: 0,12 l

Německá značka Rosenthal Studio-line představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu od roku 1879. Dáváte přednost inovativnímu soudobému designu? Pak je studio-line značka vytvořená v Rosenthal roku 1961 právě pro vás. Navrhovali pro ni Björn Wiinblad, Otmar Alt, Paul Wunderlich, Jasper Morrison, Walter Gropius ale také Bořek Šípek.

Podobné produkty Rosenthal TAC Palazzo RORO II Šálek na espresso s podšálkem, 0,12 l

Akce -25%
Villeroy & Boch Petite Fleur Hrnek, 0,30 l Villeroy & Boch
680,-
510,-

skladem

Villeroy & Boch Home Elements Hrnek, 0,42 l Villeroy & Boch
500,-

Vyprodáno Dodání 2 - 4 týdnů