Informace o produktu

Rosenthal Pasta Oner Šálek na kávu s podšálkem

Pasta Oner: “In coffe We Trust” je heslo s kterým se ztotožní každý milovník kávy. Káva tak často spojená s ranním rituálem nás připravuje na kolikrát dlouhý a náročný pracovní den, který u většiny z nás začíná e-mailem, který je citován v druhé části motivu. Podšálek pak znázorňuje ikonický nakousnutý donut. Šálek s podšálkem ve sběratelské limitované edici 300 ks je sám o sobě uměleckým objektem. Každý kus je unikátně číslován ve spodní části."

Šálek s podšálkem z limitované edice s motivem street artového umělce jménem Pasta Oner. Exkluzivně k výročí společnosti Potten & Pannen - Staněk, která vám již 25 let přináší produkty nejvyšší kvality, s oblibou využívané nejen ve vaší domácnosti.  Tento rok zahájili spolupráci s Pasta Onerem, českým street art umělcem. „Jsme vizionáři a snažíme se být dobře připraveni na budoucnost,” říká Pavel Staněk. Spojení s Pasta Oner je toho jasným příkladem.

Vychutnejte si odpolední kávu stylově díky unikátnímu designu porcelánového nádobí. Limitovaná edice těchto kávových šálků s podšálkem můžete také využít jako domácí dekoraci díky unikátnímu designu českého umělce.

  • Porcelán
  • Objem šálku: 0,18 l
  • Průměr podšálku: 14,5 cm

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování nejen porcelánu od roku 1879. Ve spolupráci s designéryumělci a architekty, jako jsou například Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola nebo Christophe de la Fontaine vznikají neobvyklé, nadčasové a moderní sbírky  nádobí, které jsou vyrobeny pro domácnosti i gastronomii a chtějí vyjadřovat individuální a exkluzivní smysl pro STOLOVÁNÍ.


K 25. výročí od založení firmy Potten & Pannen - Staněk pro vás chystáme mnohem více. Sledujte nás na sociálních sítích.

                           

Jako malou ochutnávku přikládáme naše nové video.

Podobné produkty Rosenthal Pasta Oner Šálek na kávu s podšálkem, 14,5 cm / 0,18 l

Články o produktu