Předchozí produkt Rosenthal Brillance White zeleninová mísa s poklicí, 3 l Následující produkt Litinová americká grilovací pánev Staub, černá, 30 cm

Informace o produktu

Rosenthal Francis Carreau Rouge servírovací talíř, 34 cm

Servírujte jednohubky, zákusky nebo jiné malé pohoštění s moderním servírovacím talířem z kolekce Francis Carreau Rouge od Rosenthal s rozměrem 40 cm.

  • Průměr 40 cm
  • Porcelán
  • Mikrovlnná trouba: Ne
  • Myčka nádobí: Ano

Historický odkaz ale moderní elegance spojená dohromady přichází s červeným károvaným potiskem v designové kolekci Francis Carreau Rouge, který je představuje luxusní a přitom jednoduše prostřený stůl. Přesně takový může být i ten váš.

Nechte vaše hosty obdivovat krásný načervenalý dekor, který má velmi výrazný, opakující se motiv, ale v celkovém dojmu působí jednoduše a elegantně. Právě károvaný dekor s jemným červeným nádechem připomíná barevný pohled skrze kaleidoskop. Jemné bílé plochy přináší v tomto dekoru vzdušný a uklidňující pocit z jinak příjemně barevné kombinace.

Německá značka Rosenthal představuje inovaci, design, kvalitu a sofistikované řemeslné zpracování perfektního porcelánu od roku 1879. Ve spolupráci s designéry, umělci a architekty, jako jsou například Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola nebo Christophe de la Fontaine vznikají neobvyklé, nadčasové a moderní sbírky porcelánu, které jsou vyrobeny pro domácnosti i gastronomii a chtějí vyjadřovat individuální a exkluzivní smysl pro STOLOVÁNÍ.

Podobné produkty Rosenthal Francis Carreau Rouge servírovací talíř, 40 cm