Informace o produktu

Zdeněk Pohlreich: „Na paellu, roštěnky či zapékané pokrmy se hodí tahle nepřilnavá pánev naprosto dokonale.”

PS Staub Hexagon kastrol s litinovou poklicí 28 cm, višňový + Mini Cocotte

Hrnec Staub je nadčasový pomocník pro dušení, pečení, polévky a jídla z jednoho hrnce. Vaření čehokoliv ve Staub smaltovaném litém hrnci je velice jednoduché. Hrnec vytváří spojení mezi sporákem a vaším stolem, takže můžete servírovat přímo z něj. Vaše jídlo si zachová teplotu a na vašem stole bude vypadat krásně. Díky speciální úpravě, se cokoliv co v něm vaříte stane lahodným a delikátním.

Speciální strukturovaný povrch na dně kastrolu připomínající včelí plástev, v drobných šestiúhelnících se při přípravě jídla zachytává šťáva z masa, takže chuť je pak intenzivnější. Hexagon kastrol je vhodný pro vaření všech druhů potravin, jako je např. zelenina, ryby, maso, vhodný je i na ohřívání již uvařených pokrmů. Kastrol je vyroben z jemné litiny, která je nejlepší pro rovnoměrné rozložení tepla. Existuje mnoho faktorů, které činí Staub nádobí unikátním.

 

K nákupu litinového kastrolu Hexagon ve višňové barvě o průměru 28 cm nyní dostanete stylový dárek - litinový Mini Cocotte Staub ve višňové barvě v hodnotě 1699 Kč.
Mini provedení kulatého litinového hrnce o průměru 10 cm a objemu 0,25 l představuje skvělý způsob servírování příloh, dezertů, chutově výrazných omáček a dipů.

 

  • vysoce odolný proti poškrábání
  • strukturovaný povrch Hexagon - zabraňující přichycení potravin
  • udrží jídlo teplé dlouho poté, co bylo sundáno z vařiče
  • vhodné pro použití na všech typech varných zdrojů, včetně indukce a trouby
  • nádoba i poklice ze smaltované litiny -  vysoce trvalá, odolná proti korozi se stálými barvami, odolná proti odštípnutí, s excelentní tepelnou vodivostí
  • vhodné do myček nádobí
  • průměr 28 cm, objem 3,7 l, hmotnost 4,8 Kg

Podobné produkty Staub PS Hexagon kastrol s litinovou poklicí 28 cm, višňový + Mini Cocotte

Články o produktu