Praha 1, Vodičkova

O Prodejně

Naše první prodejna

Ve Vodičkově ulici společnost Potten & Pannen – Staněk v roce 1992 začínala a o dvaadvacet let později zde po kompletní rekonstrukci v září 2014 otevřela prodejnu s širokým sortimentem ikonické americké značky KitchenAid.

Široký sortiment věhlasných světových značek

Produkty KitchenAid jsme pro vás doplnili i dalšími značkami, které jste si u nás oblíbili: noži a nerezovým nádobím Zwilling J.A. Henckels, francouzským měděným nádobím Mauviel, litinovými hrnci Staub, doplňky Wesco, závěsným programem Rösle, mlýnky na pepř a sůl Peugeot. Nechybí samozřejmě ani keramické formy Emile Henry z francouzského Burgundska a světnoznámé formy (nejen) na bábovku od americké Nordic Ware. Sklenice na zavařování a oblíbené skleněné nápojové soudky Kilner a keramické mísy, misky a kuchyňské doplňky ve veselých barvách od Mason Cash

Škola vaření Gourmet Academy

Většinu výrobků si můžete vyzkoušet v praxi – stačí navštívit některý z kurzů Gourmet Academy, kterou jsme pro vás ve Vodičkově ulici otevřeli. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet prémiové kuchyňské vybavení přímo v akci! Věhlasní šéfkuchaři a gastronauti se s Vámi podělí o své zkušenosti, recepty a triky. Přijít může i úplný začátečník, stejně jako profesionál, který hledá novou inspiraci. Velmi oblíbené jsou i dětské kurzy - není lepší způsob jak děti naučit zdravému stravování, než když si jej vyzkouší přímo v praxi.

Výdejní místo eshopu www.pottenpannen.cz

Prodejna ve Vodičkově ulici v Praze je rovněž výdejním místem pro objednávky našeho eshopu pottenpannen.cz. Její poloha v centru Prahy z ní činí oblíbené místo pro vyzvedávání objednávek. 

Prohlédněte si naši prodejnu

Kontakty

Praha 1, Vodičkova

Adresa
Vodičkova 2 , 110 00
Tel.
222231697
E-mail
vodickova@pottenpannen.cz

Otevírací doba

Po:9:00 - 19:00
Út:9:00 - 19:00
St:9:00 - 19:00
Čt:9:00 - 19:00
Pá:9:00 - 19:00
So:10:00 - 18:00
Ne:10:00 - 18:00

Služby

Gourmet design
Praha 1, Vodičkova