• Menu
EN
Pro špičkovou kuchyňskou výbavu Navštivte E-shop

Prodejna Praha 1, Vodičkova

Adresa
Vodičkova 2 , 110 00 - Praha 1
Služby
Gourmet design
iBod
O prodejně

Značkovou prodejnu ikonické americké značky domácích spotřebičů a dnes už i nádobí a kuchyňských doplňků KitchenAid jsme pro vás otevřeli na místě vůbec první prodejny Potten & Pannen – Staněk v září 2014.

Ve Vodičkově ulici společnost Potten & Pannen – Staněk v roce 1992 začínala a o čtrnáct let později zde po kompletní rekonstrukci otevřela prodejna s kompletním sortimentem kuchyňských spotřebičů KitchenAid, nádobí a doplňků této americké značky. Produkty KitchenAid jsme pro vás doplnili i dalšími značkami, které jste si u Potten & Pannen – Staněk oblíbili: noži Zwilling J.A. Henckels, francouzským nádobím Mauviel a Staub, německými pánvemi Woll, švýcarskými odšťavňovači VitaJuicer, nabídkou čajů Kusmi Tea, doplňky Wesco, závěsným programem Rösle, mlýnky Peugeot a dalšími.

Většinu výrobků si můžete vyzkoušet v praxi – stačí navštívit některý z kurzů Gourmet Academy, kterou jsme pro vás ve Vodičkově ulici otevřeli. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet prémiové kuchyňské vybavení přímo v akci!

 

Kontaktujte nás