Předchozí produkt WOLL Nowo Titanium čtvercová pánev s odnímatelnou rukojetí Následující produkt Forma na pečení chleba Emile Henry, oválná, lněná

Informace o produktu

Peugeot Whisky Experience sada sklenek na whisky 38 cl, s chladicí podložkou

Sada obsahuje 2 sklenice, 2 chladící podložky a jednu degustační brožurku. Speciální tvar sklenice z kouřového skla o objemu 0,38 l umožňuje plně vychutnat whisky, bourbon a další nápoje typu Cognac či Armagnac

Peugeot Club Style dárková sada sklenek na whisky 0,38 l, s chladicí podložkou

Potěšení pro znalce i začátečníky

V sadě se speciální chladící podložkou je ideálním dárkem nejen pro znalce těchto nápojů, ale i pro všechny začátečníky, kdo se chtějí o těchto výjimečných nápojích dozvědět více. Kovovová podložka je vyrobena tak, aby po svém vychlazení v mrazáku ochlazovala nápoj bez nutnosti kostek ledu v něm. Součástí speciální whiskovky je také kožený podtácek, který zabraňuje, v případě, že použijete chladící podložku, vysráženým kapkám stékat na stůl.
Vše je uloženo v elegantní, sametově černé dárkové krabičce, v provedení matný karton, zdobený opakujícím se emblémem Peugeot – lvími hlavami, vyvedenými  parciálním, vysoce lesklým lakem.Logo Peugeot je natištěno v kontrastní bílé barvě.

Zasvěcení do barev, chutí a vůní

Vychutnávejte svou oblíbenou whisky ze sklenice právě k tomuto účelu stvořené. Lépe tak nasajete její vůni, poznáte chuť a pochopíte skutečnou podstatu každého nápoje. Tato sada je klíčem k odemknutí všech tajemství, k poznání bohatých a komplexních vůní. Díky dole širokému a nahoře se zužujícímu tvaru sklenice odhalíte všechny finesy. Své patro tak potěšíte jen jemnou chutí a specifickým aroma nápoje, odfiltrovaným od silného, byť nezbytného, pachu alkoholu.

 

Podobné produkty Peugeot Whisky Experience, dárková sada sklenek na whisky 0,38 l, s chladicí podložkou

Novinka
Rosenthal TAC Sklenice na whisky, 0,58 l Rosenthal
749,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Villeroy & Boch Ardmore Club sada dvou sklenic na whisky s karafou Villeroy & Boch
5 930,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Články o produktu

Rád pije

Rád pije

Tip na vánoční dárek: Na zdraví a do dna. Pro všechny, kteří si umějí dobré pití opravdu vychutnat.