Předchozí produkt Emile Henry Specialities kulatá chlebová forma Následující produkt Zwilling Bela dezertní vidlička, 6 ks

Informace o produktu

Peugeot mlýnek na sůl Zanzibar

Představujeme vám originální koncept, díky kterému můžete prozkoumat svět solí. Pokud už vás nudí jednoduchá kuchyňská sůl, tento set od francouzských vývojářů vás absolutně dostane. Ochutnejte Andskou růžovou sůl z Bolivie, Sůl z pouště Kalahari v Jižní Africe nebo Jemnou směs solí.

Koncept pro pravé znalce

Zanzibar je jedinečný nový koncept nejen pro milovníky či znalce soli. Myšlenka mlýnků Zanzibar vychází z možnosti ochutnat rozmanité druhy soli, a zároveň poznat, jaký je rozdíl mezi hrubě a jemně mletou solí. Další myšlenkou Zanzibaru je výměna zásobníku kdykoliv. Stačí s ním pouze zatřást a pootočit, aby se zbytek předchozí soli dostal z mlýnku zpět do zásobníku.

Světové chutě na jednom místě

Při vytváření konceptu byl osloven pan Gérard Vives, který se stal za dlouhá léta, uznávaným odborníkem cestujícím po světě a vyhledávajícím jedinečné kombinace nejen pepřů, ale také solí, které se mohou uplatnit v kuchyni nebo na vašem stole. Zajímavé kombinace z různých koutů světa k vám přichází v exkluzivním provedení.

Moderní mlýnek, unikátní design, skvělá funkčnost

Samotný mlýnek má moderní tvar a důmyslně umístěný zásobník na sůl, který se dá jednoduše vyjmout a nahradit jiným. Patentovaná technologie uSelect pro snadné nastavení hrubosti mletí - volbou z 6 přednastavených možností, od nejhrubšího po nejjemnější mletí.

Spolu s tímto unikátním mlýnkem si domů také přinesete 3 zásobníky se směsí soli.

 


Sůl a zdraví

Sůl neboli bílé zlato nemá v našem podvědomí příliš dobrou reputaci, musíme ale rozlišovat sůl průmyslovou, která byla zbavena „nečistot“ a je do ní přidáván jód a fluor. Tyto dvě složky jsou právě to, co dělá velké množství chloridu sodného více škodlivým. „Nečistoty“ se ale správně nazývají mikronutrienty, obsahují minerály a stopové látky, které stejně jako vitamíny, mají vysoce důležitou roli v biochemických změnách, nezbytných pro život.

Mlýnek na sůl: mlecí mechanismus na sůl je konstruován tak, aby drtil hrubou suchou sůl - mořskou i kamennou. Ideálně s krystaly o průměru 4 mm a méně.

  • záruka 5 let na tělo mlýnku
  • mlýnek uSelect - snadný výběr hrubosti mletí z 6 přednastavených možností
  • výška 13 cm
  • součástí balení praktický stojánek a 3 druhy soli

Příslušenství produkty Peugeot mlýnek na sůl Zanzibar

Podobné produkty Peugeot mlýnek na sůl Zanzibar

Články o produktu

Griluje

Griluje

Tip na vánoční dárek: Klohni v ohni