Předchozí produkt Zwilling Classic Inox manikúra s kleštěmi na nehty, černá kůže, 5 ks Následující produkt Ballarini Torino Hluboká pánev, 24 cm

Informace o produktu

Vývrtka na víno Peugeot Elis Touch, dobíjecí s dokovací stanicí

Elektrická vývrtka v nerezovém provedení má elegantně jednoduchý design a nerezová ocel ještě podtrhuje moderní vzhled. Je to pěkný high-tech dárek pro všechny milovníky vína. Korek, ten pravý i ten umělý, vytáhne snadno a bez poškození během několika sekund. Součástí je i dokovací stanice, disponuje LED indikátorem úrovně nabití baterie, takže  může být vždy na stole či u baru připravena k akci. Použití je opravdu snadné a vaše oblíbené víno otevřete pohodlně jednou rukou.

Vždy připravena k akci

27 cm vysoká elektrická vývrtka Elis Touch, kombinující ultra moderní design s pokročilou technologií,  je vybavena i nožíkem na odstraňování fólii. S pomocí tohoto ořezávače nejprve odstraníte fólii z hrdla, pak lahev pevně uchopíte a kolmo na její hrdlo nasadíte vývrtku. Když jemně zatlačíte, tichý motor se automaticky spustí, čímž vývrtka začne vytahovat korkovou zátku. Jakmile je zátka vytažená, motor se automaticky zastaví. Chcete-li zátku z vývrtky uvolnit, jednoduše stiskněte tlačítko EJECT.

Elis Touch = dokonalý nástroj pro všechny milovníky vína

  • kompaktní moderní design
  • snadné ovládání
  • tichý motor
  • součástí i ořezávač fólií
  • LED indikátor úrovně nabití baterie

Soubory ke stažení

Název souboru Popis Velikost
Elektrická vývrtka dobíjecí Peugeot Elis Touch_návod PDF dokument 238 kB

Podobné produkty Peugeot Elis Touch elektrická vývrtka dobíjecí