Informace o produktu

Pasta Oner Kuchařská Zástěra

Pasta Oner: "Co jiného, než láska jako tajná ingredience, udělá z dobrého jídla skvělé! Pro všechny, kdo milují vaření a dávají do něj srdce. Pro všechny, kdo tak rádi vaří pro své nejbližší a své přátele. Pro všechny, kdo milují jídlo.”

Kuchyňské zástěry z limitované edice s motivem street artového umělce jménem Pasta Oner. Exkluzivně k výročí společnosti Potten & Pannen - Staněk, která vám již 25 let přináší produkty nejvyšší kvality, s oblibou využívané nejen ve vaší domácnosti.  Tento rok zahájili spolupráci s Pasta Onerem, českým street art umělcem. „Jsme vizionáři a snažíme se být dobře připraveni na budoucnost,” říká Pavel Staněk. Spojení s Pasta Oner je toho jasným příkladem.

Home & Design je česká firma s dlouholetou tradicí. Výrobky, z produkce této především textilní společnosti, jsou inspirované přírodou a obnovitelnými zdroji. Ve výroční kolekci si získaly naše srdce právě lněné zástěry tím že jsou vyrobeny v Čechách a ze 100% přírodního materiálu - len. Mezi další výhodu lnu patří jednoduchá údržba a dlouhá životnost. Originální výroční zástěry jsou v dostání v modrém a šedém provedení.

  • Praní v pračce maximálně na 40°C
  • 100% len
  • Rozměr: délka 95 cm, šířka 70 cm

K 25. výročí od založení firmy Potten & Pannen - Staněk pro vás chystáme mnohem více. Sledujte nás na sociálních sítích.

                           

Jako malou ochutnávku přikládáme naše nové video.

Podobné produkty Pasta Oner Kuchyňská zástěra

Články o produktu