Parametry a popis
Parametry
Rozměry (h × v × š) | 22,7 × 19,6 × 22,7 cm |
Hmotnost | 2,976 kg |
Objem (L) | 5,2 l |
Myčka nádobí | ne |
Materiál | sklo |
Popis
Dva stohovatelné skleněné soudky, každý se svým kohoutkem, umožňují přípravu dvou různých nápojů pro vaše hosty. Celkový objem 5,2 l, kovový stojan součástí balení. Perfektní pro stylové servírování nápojů při rodinných setkáních či zahradních BBQ party.
Produkt najdete pod
Dlouhý popis
Kilner Sada 2 skleněných soudků na nápoje (2,1 a 3,1 l), s kohoutkem a stojanem
Skleněné nápojové zásobníky Kilner představují stylový způsob, jak nejen v létě při zahradních slavnostech či grilování servírovat koktejly, ledový čaj, domácí limonády a šťávy, ale také třeba i pivo. Využijete i při zimních rodinných či přátelských sešlostech a oslavách, kdy můžete servírovat najednou svařené víno i punč. Nádoby jsou opatřeny každý svým kohoutkem, horní o menším objemu ( 2,1 l) dokonale sedí na té dolní ( 3,1l), která je bezpečně usazena v kovovém stojanu.
V létě v zimě piknik či oslava jak se patří
Nápojový soudek nabízí perfektní způsob servírování nápojů na každé narozeninové oslavě, zimním či letním grilování nebo sousedské sešlosti.Tato kombinace umožňuje podávat najednou 2 různé druhy nápojů.
Kohoutek v dolní části skleněných soudků je vyměnitelný, snadno jej zvládnou používat i děti. Navíc díky velkému plnícímu otvoru, opatřenému u horního soudku skleněným víkem s vyměnitelným gumovým těsněním a nerezovým klipem, můžete do nápoje pro ozvláštnění chuti přidávat různé ovoce, bylinky, koření nebo třeba led. Stejně velký otvor dolního soudku je zakryt dnem horního zásobníku. Soudky s kohoutkem mají po obou stranách viditelnou měrku a jsou ozdobeny typickým logem Kilner v podobě reliéfu na čele.
.jpg?0.9684923253405997)
Sada obsahuje
- 2 ks skleněné soudky
- 2 ks kohoutky z odolného plastu
- 1 kovový stojan
Technické specifikace
horní zásobník: 2,1 litru
spodní zásobník: 3,1 litru
výška celkem: 40 cm
šířka celkem: 22,7 cm
hloubka: 19,6 cm
Údržba
- před prvním použitím vymyjte horkou vodou
- skleněné soudky myjte pouze ručně, nepoužívejte abrasivní houbičky
- nelijte vařicí vodu přímo do skleněných soudků

Kilner – nejlepší je originál
Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatní skleněné výrobky Kilner.