KitchenAid - vlajková loď a další spotřebiče

Kitchen Aid, to dnes už zdaleka nemusí být jen tradiční robot KitchenAid Artisan, Stejně dobře vám budou sloužit mixéry, food processory, toastery, kávovary – prostě všechno, bez čeho se moderní kuchyně jen těžko obejde. K tomu přidejte ještě nejmodernější kuchyňské nádobí a také „velkou bílou“ techniku, kterou společnost Potten a Pannen – Staněk jako jediná ve střední Evropě nabízí.

Historie KitchenAid se píše od roku 1919 a její vlajková loď – kuchyňský robot Artisan od té doby díky nadčasovému designu příliš nezměnil svůj vzhled. Mohutné kovové tělo a dokonale zpracovaná mechanika zaručují stabilitu i při těch nejvyšších otáčkách a samozřejmě i dlouhodobou životnost. Téměř sto let zkušeností zkrátka jen tak něčím nenahradíte. A víte, že díky bohaté nabídce příslušenství zvládne skoro všechno? Nejen tradiční mixování nebo hnětení těsta, ale i mletí masa, zpracování zeleniny, přípravu těstovin včetně těch plnění, výrobu domácích klobásek, zmrzlinu – prostě na co si jen vzpomenete.,

Kam sáhnout dál? S přípravou pokrmů vám pomohou food procesory nebo stolní ruční i tyčové mixéry s širokou paletou doplňků a množstvím sofistikovaných funkcí.  Vaše snídaně dozajista obohatí topinkovače, toustovače nebo přístroje na přípravu tradičních waflí. A když k nim přidáte chytré rychlovarné konvice či kávovary, nebude vašemu rannímu posezení u dobrého jídla chybět už téměř nic.

KitchenAid nabízí do kuchyně úplně všechno

Americká společnost KitchenAid však už dávno nevyrábí pouze elektrospotřebiče. Vyzkoušejte třeba špičkové kuchyňské nádobí. Na výběr máte nepřeberné množství a buďte si jistí, že vždycky dostanete to nejlepší. Při jeho výrobě KitchenAid využívá nejmodernější technologie a spolupracuje dokonce s renomovanou belgickou společností Demeyere, která ve svém oboru znamená totéž co Porsche mezi automobily.

KitchenAid Concept Store

Chcete si svůj výrobek KitchenAid prohlédnout přímo v akci? Navštivte některou ze značkových prodejen Potten a Pannen – Staněk. Všude se vám bude věnovat náš odborně proškolený personál a dozajista vám poradí s výběrem toho, co právě pro vás bude ideální.

Co získáte s KitchenAid?

  • přes sto let zkušeností s výrobou kuchyňských spotřebičů
  • masivní kovové tělo a poctivá mechanika
  • nepřeberná nabídka domácích elektrospotřebičů, nádobí a pomůcek nejvyšší kvality
  • showroom v centru Prahy

Značku KitchenAid
najdete v těchto kategoriích

KitchenAid