O společnosti

Pavel Staněk a Miloš Staněk v Potten&Pannen - Staněk

Jsme ryze česká společnost, která již od roku 1992 vnáší do vašich domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření a stolování. Jsme exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek jako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, SMEG, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Po téměř 30 letech zkušeností s prémiovým kuchyňským nádobím a vybavením představuje Potten & Pannen - Staněk i vlastní privátní prémiovou značku Kitchen is for dancing. Vybíráme pro vás to nejlepší ze všech koutů celého světa, ať už jde o nezbytné doplňky do kuchyně či gurmánské lahůdky.

Krom e-shopu www.pottenpannen.cz, www.pottenpannen.sk a www.kusmitea.cz provozujeme také 12 reprezentativních prodejen v Česku a na Slovensku
Prodejna Potten & Pannen – Staněk & Gourmet Academy ve Vodičkové ulici na Praze 1, ve které sídlí i naše prémiová škola vaření, získala ocenění nejlepší světové prodejny. Jedním z důvodů prestižního ocenění je právě propojení prodejního místa těch nejlepších světových značek s prostorem školy vaření, ve které na gastronomické nadšence čeká rozsáhlá nabídka kurzů pod taktovkou předních domácích i zahraničních šéfkuchařů a oblíbených food blogerů. Nadšení amatérští kuchaři tak mohou nejen čerpat ze znalostí a zkušeností předních kulinárních odborníků, ale mohou si i v praxi vyzkoušet a ověřit kvalitu našich produktů.

Můžeme se pochlubit spoluprací s nespočtem slavných českých šéfkuchařů, foodblogerů, influencerů a umělců. Rádi a často sdílíme nápady a inspiraci s těmi, kteří stejně jako my vyhledávají ty nejlepší gastronomické požitky.

Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY. 

 

Kontaktujte nás
Jsme tu pro vás:
Pondělí - Pátek (pracovní dny) 8:00 - 16:00
Provozovatel:

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.

Fakturační adresa:

Horáčkova 5, Praha 4, 140 00

Kontaktní adresa:

Obchodní 110, Čestlice, 251 01

IČ:

25730452

DIČ:

CZ25730452

Společnost je zapsána v OR vedeném MS v Praze, odd. B, vl. 24011
Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a.s.

Číslo účtu:

9691442/5500

IBAN:

CZ4055000000000009691442

SWIFT:

RZBCCZPP

Recepce:

261 227 373