O společnosti

Pavel Staněk a Miloš Staněk v Potten&Pannen - Staněk

Jsme ryze česká společnost, která již téměř 30 let vnáší do vašich domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Jsme exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek jako Zwilling, Emile Henry, Smeg, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Po 30 letech zkušeností s tím nejlepším světovým nádobím a vybavením představujeme i vlastní privátní značku Potten & Pannen – Staněk Premium Gourmet, pod kterou vám přinášíme BIO extra panenský olivový olej přímo z krétských plantáží a multifunkční pekáč Roaster & Grill. Řada Ambience zase obohatí váš domov o exkluzivní kolekci aromatických svíček z rukou francouzských mistrů vůní. 

Kromě e-shopu www.pottenpannen.cz provozujeme také 12 reprezentativních prodejen v Česku a na Slovensku, přičemž prodejna Potten & Pannen – Staněk & Gourmet Academy ve Vodičkové ulici na Praze 1, ve které sídlí i naše prémiová škola vaření, získala ocenění nejlepší světové prodejny. Jedním z důvodů prestižního ocenění je právě propojení prodejního místa těch nejlepších světových značek s prostorem školy vaření, ve které na gastronomické nadšence čeká rozsáhlá nabídka kurzů pod taktovkou předních domácích i zahraničních šéfkuchařů a oblíbených food bloggerů.

Pyšníme se spoluprací se slavným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a společně jsme založili Pohlreich Selection – výběr toho nejlepšího, co ve své kuchyni můžete mít a bez čeho se ani sám kuchařský mistr ve své kuchyni neobejde. K 25. výročí jsme si nadělili také spolupráci s významným českým umělcem Pastou Onerem a společně jsme vytvořili jedinečnou Pasta Oner Collection, kde jsme v limitované kolekci uvedli produkty světových značek jako Sigg, Mason Berger Paris a Rosenthal s originálním designem oblíbeného street artového umělce.

Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY. 

 

Kontaktní údaje

Fakturační adresa :

Potten & Pannen - Staněk group, a.s.
Horáčkova 5
140 00 Praha 4
Česká republika

Korespondenční adresa :

Potten & Pannen – Staněk group, a.s.
Obchodní 110
251 01 Čestlice
Česká republika

IČO: 25730452

DIČ: CZ25730452

HOTLINE +420 725 855 050 (po - pá 8:00 - 16:00)

tel. + 420 272 111 943
tel. + 420 272 111 937

 

fax: +420 261 227 372

e-mail: info@pottenpannen.cz

Upozornění: tato adresa je pouze poštovní, bez předchozí dohody na ní není odběr zboží možný!

Společnost je zapsána v OR vedeném MS v Praze, odd. B, vl. 24011