Předchozí produkt Nepřilnavý wok Woll Eco Lite s odnímatelnou rukojetí, 30 cm Následující produkt Peugeot Variation skleněná karafa s uzávěrem

Informace o produktu

Nepřilnavá indukční soté pánev Woll Eco Lite s odnímatelnou rukojetí, 24 cm

Kompaktní nepřilnavá hluboká pánev s odnímatelnou rukojetí z kolekce Eco Lite přijde vhod při přípravě soté z kuřecího masa nebo vepřové panenky. Připravíte v ní i typické české smetanové omáčky nebo kari. Díky kompaktním rozměrům na ní připravíte oběd pro singles i méně početnou rodinu.

Rozměry soté pánve Eco Lite, 24 cm

  • Průměr: 28 cm
  • Výška: 7 cm
  • Objem: 2,5 l

Stručná fakta o pánvi Woll z kolekce Eco Lite 

  • Vhodná na indukci (i na sklokeramiku, plyn i elektrické plotýnky)
  • Vhodná do myčky (doporučujeme šetrnější ruční mytí)
  • Vhodná do trouby (až do 200°C)
  • Neobsahuje PFOA
  • Extrémně odolný nepřilnavý povrch zpevněný krystaly safíru (na bázi polymeru PTFE)
  • Odnímatelná rukojeť
  • Vyrobeno v Německu

Kolekce ECO Lite - když méně je více

Kolekce pánví ECO Lite od německého výrobce prémiového hliníkového nádobí Woll akcentuje aktuální ekologické trendy i při výrobě pánví. Nejmodernější hi-tech výrobní linka svého druhu v Evropě s pokročilou technologií tlakového lití umožňuje vyrobit odolné tělo pánve z tenčí vrstvy 100% recyklovaného hliníku. Ušetří se nejen materiál a energie při zpracování hliníkové slitiny, ale pánev je tak o 35 % lehčí* (což ocení zejména dámy, pro které mohu být některé pánve příliš těžké). Odnímatelné rukojeti a úchyty poklic jsou vyrobeny trvale udržitelnou technologií z lokálních surovin – využitím přibližně 40 % dřevěné mouky a mouky z olivových semen. Automatizované robotické nanášení nepřilnavého povrchu předchází plýtvání při aplikaci nepřilnavého povrchu. Celoplošné indukční dno pro maximálně efektivní a úsporné využívání indukčního ohřevu. Ekologické je i balení pánví, jejich přebal je z recyklovaného kartonu a produktové informace jsou vytištěny metodou šetrnou k životnímu prostředí.
Největší ekologický přínos je dlouhá životnost pánví a odolnost nepřilnavého povrchu. 

 

 

Woll - Made in GermanyZaložení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje do roku 1979. Před více než 40 lety se zrodil sen o dokonalé pánvi, ale prodeji kvalitního nádobí se Norbert Woll, sám uznávaný šéfkuchař, věnoval již od roku 1974. Pod jménem Woll si představíte sadu excelentního kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následným ručním zpracováním už od roku 1983. Tato technika se za téměř 40 let její existence nepřesunula z Německa.
I dnes Woll pokračuje ve své vizi se stejnou vášní, posouvat standardy perfektního vaření a dodávat zákazníkům nádobí výjimečné kvality. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.

Doporučujeme dokoupit

Novinka
Poklice z tvrzeného skla Woll Eco Lite, 24 cm Woll
390,-

SKLADEM více než 5 ks

Podobné produkty Nepřilnavá soté pánev Woll Eco Lite s odnímatelnou rukojetí, 24 cm