Informace o produktu

Ambiciózní a rafinovaný koncept příborů od známého pařížského klenotnictví Christofle přináší novou dimenzi pravidel stolování, nový koncept, který rozumí současným požadavkům.  Je ambiciózní, naznačující a brilantní tím, že skrývá svoji funkci.

MOOD, dekorativní umělecké dílo kompaktního oválného tvaru, je aktuálním ztělesněním podoby příborové sady pro 6 osob. Byl vytvořen pro nečekané večeře i neformální pozdní snídaně. MOOD přináší na stoly příslib okamžiků, na které budete vzpomínat.

Christofle, značka proslulá stříbrnictvím té nejvyšší kvality, nabízí prostřednictvím konceptu MOOD avantgardní vizi uvolněné zábavy, která dokonalým způsobem spojuje eleganci s rafinovaností.

Příbory jsou elektrolyticky postříbřené patentovanou technologií Christofle Silver. Designový objekt tvaru vejce obsahuje:

  • 6 kusu postříbřených vidliček
  • 6 kusů postříbřených jídelních nožů
  • 6 kusů polévkových lžic
  • 6 kusů kávových lžiček

Samotné vajíčko je vyrobeno z nejkvalitnější nerezové oceli leštěné do vysokého lesku a je ozdobeno logem Christofle. Střed vajíčka je vyroben z ořechového dřeva - efekt vytvořený kontrastem tmavého dřeva a postříbřených příborů je skutečně rafinovaný, dechberoucí krása snoubící se s nevtíravým luxusem.
 

Podobné produkty Mood by Christofle, sada postříbřených příborů, 24 ks

Novinka
Villeroy & Boch Boston sada nerezových příborů, 70 ks Villeroy & Boch
19 500,-

Dostupnost leden 2022

Novinka
Villeroy & Boch Boston sada nerezových příborů, 30 ks Villeroy & Boch
7 450,-

Dostupnost leden 2022

Novinka
Villeroy & Boch Boston sada nerezových příborů, 24 ks Villeroy & Boch
5 825,-

Dostupnost leden 2022

Novinka
Kávové / moka lžičky Sambonet Rock PVD Black, 6 ks Sambonet
2 030,-

SKLADEM více než 5 ks

Články o produktu

Jak si poradit s příbory?

Jak si poradit s příbory?

Jakou vidličku na co použít? Jak poskládat příbor na stůl? A z jakého materiály by měl být? Poradíme, posloužíme a pomůžeme vám se správnou volbou.

Moje vysněná svatba

Moje vysněná svatba

Aby svatba byla opravdu nezapomenutelným zážitkem, stačí přestat jen snít a dojít si své sny vyplnit. Prodejny Potten & Pannen-Staněk jsou místem, kde se vaše vysněná představa...