Předchozí produkt Villeroy & Boch Winter Bakery sada vykrajovátek na cukroví, 3 ks Následující produkt Villeroy & Boch Artesano Original kávový podšálek, 16 cm

Informace o produktu

Microplane univerzální pomocník za barem 7v1

Při přípravě letních koktejlů nejsou důležité pouze suroviny, ze kterých mícháte, ale také samotné zdobení. Díky univerzální vychytávce určené právě při přípravě koktejlů minimalizujete náčiní, ale maximalizujete zážitek, jaký ze svých koktejlů budete mít.

Ať už budete z kůry citrusů vykouzlit oblíbené hoblinky, ale i širší proužky, které vyniknou ve whiskové skleničce, použijte nástroj, který je na konci rukojeti. Čepel škrabky je vyrobená z nerezové oceli a zaručuje ostré plátky kůry.

Při loupání ovoce ale i samotného krájení, vám bude k dispozici nůž se speciálním ostřím, které se přizpůsobí téměř každému ovoci.

Čepel nože má po celé své délce průřezy, které oceníte především při míchání nebo při slévání vody s ovocem nebo bylinkami.

Poslední výhodou k ocenění je kryt ostří nože, vyrobený z odolného plastu, který využijete při drcení citrusů a bylinek aby uvolnili své aroma do připravovaného koktejlu.

  • Nevhodné do myčky nádobí
  • 7 funkcí, které si zamiluje každý milovník koktejlů

Historie společnost Microplane začíná v roce 1990, kdy produkovala především řezbářské nástroje, které se těšili své oblibě. Na to že řezbářské nástroje dokáží skvěle posloužit i v kuchyni přišla v roce 1994 žena, která při přípravě pomerančového koláče nedokázala dobře nakrájet pomeranč na plátky. Napadlo jí použít řezbářský hoblík z dílny Microplane, který jí překvapil ostrostí a rychlostí s jakou pomeranč naplátkovala. Právě v tento moment se zrodila ta nejostřejší struhadla světa, které doporučují i přední šéfkuchaři.

 

Doporučujeme dokoupit

Podobné produkty Microplane univerzální pomocník za barem 7v1