Předchozí produkt Dárková sada čajů Kusmi Tea Afternoon Tea gift pack Následující produkt Villeroy & Boch Ovid sada sklenic na šampaňské, 4 ks

Informace o produktu

Zdeněk Pohlreich: „Je načase si okořenit život.”

Mlýnek na chilli papričky Microplane Pohlreich Selection

Pokud milujete čerstvě namleté chilli, Microplane mlýnek na sušené koření je pro vás ideálním společníkem. Design samotného mlýnku je navržen šéfkuchaři, ale při výrobě vzal Microplane v ohled i potřeby domácích kuchařů. Jednoduchá obsluha mlýnku spočívá v jednoduchém odejmutí vrchní části a naplnění několika sušenými papričkami. Mlýnek přichází s praktickým krytem struhadla, které nejen chrání čepele před otupením, ale také před ztrátou aroma z mleté směsi.

  • ostří z nerezové chirurgické oceli
  • snadná manipulace
  • Optimální hrubost mlecího mechanismu
  • rozměry 5,2 x 20 cm
  • vyrobeno v USA

Historie společnost Microplane začíná v roce 1990, kdy produkovala především řezbářské nástroje, které se těšili své oblibě. Na to že řezbářské nástroje dokáží skvěle posloužit i v kuchyni přišla v roce 1994 žena, která při přípravě pomerančového koláče nedokázala dobře nakrájet pomeranč na plátky. Napadlo jí použít řezbářský hoblík z dílny Microplane, který jí překvapil ostrostí a rychlostí s jakou pomeranč naplátkovala. Právě v tento moment se zrodila ta nejostřejší struhadla světa, která doporučují i přední šéfkuchaři.

 

 

Podobné produkty Mlýnek na chilli papričky Microplane Pohlreich Selection

Články o produktu