Informace o produktu

Microplane dárková sada mlýnek na chilli + plechovka chilli papriček


Černý, na dotek hedvábný mlýnek na chilli díky ostří svých čepelí zvládne oblíbené sušené chilli papričky jemně nasekat a uchovat jejich aroma včetně éterických olejů. Chilli papričky Birds Eye jsou velmi ostré s lehounkým ovocným aroma, velké asi 1-2 cm, plody jsou světle červené a pálivost je 50 000 – 100 000 SHU.

Čistý design samotného mlýnku je spojen, stejně jako u všech ostatních výrobků Microplane ®, s vysokou funkčností. Je navržen šéfkuchaři, ale při výrobě vzal Microplane® ohled na všechny kulinární nadšence. Mlýnek je hedvábně hladký a příjemný na dotyk, v rukou se dobře drží. Jednoduchá obsluha spočívá ve snadném odejmutí vrchní části a naplnění několika sušenými papričkami. Mlýnek je rovněž opatřen praktickým silikonovým krytem, zabraňujícím vypadávání zbytečků nasekaného koření. Má nastavenu optimální hrubost pro mletí sušených chilli papriček.

Mlýnek jde pohodlně rozložit na 2 kusy a šetrně omýt v ruce, není určen pro mytí v myčce.

Pokud milujete chuť a vůni čerstvě namletého chilli, Microplane® mlýnek je pro sušené papričky tím pravým a ideálním společníkem.

Hlavní výhody mlýnku na sušené chilli papričky

  • špičková ostrost sekacích čepelí uvnitř mlýnku (Microplane ® patentovaná fotoleptaná ocel)
  • krásný a řemeslně dokonalý design
  • způsob šetrného zpracování perfektně zachovává chilli aroma
  • optimální nastavení mlecího mechanismu
  • praktický silikonový kryt, bránící vypadávání zbytků koření
  • snadná manipulace
  • vyrobeno v USA

Cesta Microplane® z dřevozpracující dílny do kuchyně

Firmu založili v roce 1967 v Michiganu dědeček a otec současného výkonného ředitele firmy. V roce 1976 ji přestěhovali do Arkansasu, kde se ukázaly být pro jejich podnikání lepší podmínky. Vyráběli nejdříve součástky do počítačových tiskáren, na začátku 90. let minulého století, kdy trh ovládly tiskárny laserové, se přeorientovali na přesné a ostré nástroje k opracování dřeva, které nabízejí dodnes. Více jak polovinu obratu firmy však v současné době dělá tzv. kuchyňská divize s širokou paletou kuchyňských pomocníků, kde se nacházejí nejen struhadla s rukojetí a čtyřhranná, ale také např. mlýnky na koření a další užitečné kuchyňské doplňky, které spojuje především kvalitní nerez ocel a ultra ostrá čepel, vyráběná speciální technologií. Převážná většina výrobků je stále vyráběna v USA.

Microplane® = ta největší ostrost, kterou si umíte představit

Od většiny konkurenčních produktů, které jsou vyráběny lisováním, používá Microplane® proces fotoleptání, který s maximální přesností zaostřuje hranu každého jednotlivého zoubku struhadla či hranu čepele. Vznikají tak neuvěřitelně přesné a dokonale funkční výrobky, se kterými je pak radost pracovat. Nástroje pro ty, kteří vášnivě milují kulinární tvoření a sbírají zážitky. 

Kdo jednou „ochutná“ podlehne navždy

Díky technice chemického fotoleptání se podařilo vyrobit dokonalé ostří, které v kombinaci s atraktivním designem, spojeným s výjimečnou funkčností, právem sbírá nejen ocenění, ale sklízí především nadšené ovace od klientů po celém světě. Jak říká jeden z obchodníků: „Dokud nezačnete používat kuchyňský robot, také si myslíte, že jej nepotřebujete. Jakmile jej však máte, nechápete, že jste tak dlouho mohli žít bez něj. A to samé platí o kuchyňském náčiní Microplane®!“

 

Podobné produkty Microplane Dárková sada mlýnek na chilli + plechovka chilli papriček

Články o produktu

Griluje

Griluje

Tip na vánoční dárek: Klohni v ohni