Informace o produktu

Vychutnejte si oblíbený čaj, kávu nebo horkou čokoládu a užijte si jednoduchý, stylový anglický design, který vám nabízí kameninové nádobí Mason Cash.

  • Objem: 350 ml
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

Classic Collection Grey Dinnerware

Kolekce, kterou nejvíce oceníte při stolování s krásným názvem Classic v šedé barvě. Nestárnoucí, elegantní design vám zaručí, že váš jídelní servis bude vypadat moderně i za pár let. Neutrální šedé provedení bude ladit ke každé kuchyni, ale také jakékoliv jiné Mason Cash kolekci.

Ikona britského designu

Nádobí, které je vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, která je sice těžší než keramika nebo jiné hliněné materiály, ale je mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Váha nádobí je ale velkou výhodou nejen v tom, že při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, je tak akorát vyvážená, že nebudete mít problém ji držet v jedné ruce.

Mason Cash

Značka, pod kterou se prodává přepychový anglický design, se svému řemeslu věnuje již od počátku 19. století. Mason Cash je známý především díky keramickému nádobí do kuchyně v ikonické bílé a třtinové barvě. Užijte si (nejen) sladké pečení díky širokému sortimentu, který zahrnuje hnětací mísy, misky na tekuté těsto, ale také keramické odměrky na suroviny či multifunkční kuchyňské náčiní.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Spira taupe hrnek, 350 ml

Novinka
Mason Cash In the Forest čajová konvice, bílá,1 l Mason Cash
810,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Mason Cash Classic skleněná odměrka, 1 l Mason Cash
345,-

SKLADEM více než 5 ks

Novinka
Mason Cash In the Forest velký hrnek s uchem, bílá, 475 ml Mason Cash
239,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů

Novinka
Mason Cash In the Forest cukřenka, bílá, 250 ml Mason Cash
249,-

Na objednávku, 3 - 6 týdnů